Я вважаю, що поки є сили, треба заробляти. Хоча дружина на пенсії, може ще йти на роботу, якусь копійку принести до хати

Ми з дружиною вже пішли на заслужений відпочинок від праці. Зробили все, що мали встигнути за життя: грошей наскладали, дім купили, дітей виростили. Останні, до слова, вже давно живуть окремо від нас. 

Дружина моя тільки у розквіті сил. Усі кажуть, що вона могла б ще попрацювати, адже й грошей було б більше. Втім, моя обраниця стверджує, що вже відпрацювала своє. Однак, я не зовсім погоджуюся. От якби вона була хвора й лежала цілими днями на дивані, але ні – вона від ранку до вечора пропадає на дачі, придумує собі там роботу і ще мене змушує їй допомагати. І так уже друге літо. Взимку теж не краще, бо вона розсаду вирощує, вся квартира заставлена, мене це дуже дратує. Інколи навіть здається, вона це спеціально робить для видимості, щоб всі від неї відстали. Кажу, що краще б пішла на роботу, так вона одразу має виправдання – а хто за її оранжереєю доглядати буде? Та краще б направила свою енергію в щось корисне, ще б гроші могла приносити.

Дача журналиста Евгении Микулиной в Кратово | ELLEDECORATION

Особисто я вважаю, що поки є сили, можна і заробляти. Адже все, що вона намагається вирощувати, можна купити в магазині, не витрачаючи на це стільки зусиль. А на дачу можна їздити на вихідні, але щоб відпочити, а не копатися в городі. Діти теж зі мною згодні і вважають, що мама деградує. Колись працювала, стежила за собою, а зараз ходить з поламаними нігтями і не фарбованим волоссям. Та й гроші зайві в родині б не завадили, щоб дітям і онукам допомогти, машина вже давно вимагає капремонту, плитку непогано б поміняти у ванній. Я ж сам працюю (мені 68 років), але зарплати на все не вистачає, а дружина допомогти відмовляється.

Пошепки

Зараз я навіть не збагну, що трапилося. Раніше моя дружина на двох роботах працювала. Усе в дім несла – так хотіла забезпечити сім’ю. А зараз що? Їй як відрізало. Говориш із нею, а все, як об стінку горохом. Мені навіть прикро, адже я так само заслужив відпочинок, як вона…

Ніколи не думав, що моя кохана так обліпиться. Не очікував від неї такого. Зате, якби все було по-іншому, то й жилося б нам куди краще. Але що вже вдієш.

Чи погоджуєтеся ви з думкою чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector