Рай за 13 тисяч доларів

Куточок раю на землі.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами історією дивного чоловіка, який самостійно ушляхетнив занедбаний острів, де прожив багато років.

50 років тому англієць Брендон Гримшоу (Brendon Grimshaw) зробив вигідне придбання: він купив безлюдний острів на Сейшельських островах всього лише за 13 тисяч доларів, перетворивши його  в національний парк.

Брендон прожив там щасливе самотнє життя разом зі своїми 120-ма черепахами, які в інших частинах були на межі вимирання.

Брендон знайшов собі друга з-поміж аборигенів, який склав йому компанію. Цього чоловіка  звали Рене Лафорт.  Вони удвох облаштували будинок, однак Рене приїжджав туди періодично, а от Брендон проживав там весь час.

За 39 років Гримшоу і Лафорт посадили своїми руками 16 тисяч дерев і збудували майже 5 кілометрів стежок. У 2007 році Рене Лафорт помер, і Брендон залишився на острові зовсім один.

Йому був 81 рік. Чоловік повернув на острів понад 2000 видів птахів.  Завдяки зусиллям Гримшоу на колись безлюдному острові зараз знаходиться дві третини фауни Сейшельських островів. Покинутий клаптик землі перетворився на справжній рай.

У 2008 році острів дійсно оголосили національним парком.

Ви б наважилися на таке?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector