Раніше родичі навіть не віталися, а тепер з радістю запрошують мене в гості

Катя у свої 22 роки встигла вийти заміж, народити дитину й розлучитися. 

Молода матір, залишившись самою, вирішила влаштуватися на роботу у дитячий садочок, щоб на пільгових підставах взяти туди донечку. Зарплатня була мізерною. Паралельно їй доводилося вчитися в інституті. 

Помочі у Каті не було. З батьком вона давно не спілкувалася, адже він не цікавився своєю дитиною після розлучення.

Щодо матері, то вона й сама ледь зводила кінці з кінцями, тому допомоги від неї не варто було чекати. 

Колишній чоловік виплачував мінімальну суму аліментів, але хіба цього достатньо? 

Катя у всьому собі відмовляла й постійно економила. Родичі ставилися до неї зверхньо. Двоюрідний брат зі сестрою навіть не хотіли вітатися з біднячкою. 

Одного дня велика родина зібралася за столом у гостях в бабусі. Сестриця продовжувала підколювати:

– І в кого ти перетворилася? Сама бідуєш і ще й доньку тягнеш на своїх плечах. Потрібно було про кар’єру думати, а не про свого хлопця! Він вже вдруге одружився, а ти що? 

Ці слова зачепили Катю до глибини душі. Коли вона виходила заміж, то мріяла про міцну щасливу сім’ю. Хіба хтось знав, що все так обернеться? 

Пошепки

З майбутнім чоловіком дівчина почала зустрічатися ще у випускному класі. Тоді він був красивим спортсменом, за яким усі бігали. Тим часом Катя наполегливо вчилася й нічим не виділялася. 

Приводом для весілля стала незапланована вагітність. Звісно, хлопець обіцяв, що буде носити свою наречену на руках і подбає про неї. Однак він зрадив Каті, коли їхній дитині виповнився один рік. 

Після того родинного зібрання пройшло три роки. Дівчина знайшла хорошу роботу, де на неї чекав стабільний заробіток та кар’єрний ріст. 

Матір вийшла на пенсію, тому у неї з’явилася можливість допомагати з онукою. Та й особисте життя Каті налагодилося. Вона почала зустрічатися з колегою по роботі. 

Згодом пара узаконила свої стосунки, а тепер у них з’явилася спільна квартира. Молоді багато подорожують, купують дорогі речі й ні в чому собі не відмовляють.

Родичі побачили це й почали проявляти інтерес. Спочатку вони напрошувалися до Каті на весілля, а потім й самі пропонували їй завітати до них в гості.

Вони швидко забули, як колись ставилися до дівчини, але вона все пам’ятає. Катя не пробачила їм, тому на усі пропозиції ввічливо дякує, але не погоджується. 

А як ви вважаєте, чи правильно повелися родичі з дівчиною? Можливо, Каті варто забути про минулі образи й налагодити з ними відносини? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector