– Якщо ви так любите мого батька – забирайте його собі! Нам з мамою не шкода! – випалила донька в нервах

В один вечір змінилося все моє життя.

Нещодавно ми святкували День народження чоловіка, я спекла торт, приготувала гарячі страви, донька зробила салати — вона якраз приїхала на вихідні з навчання. На святкування, окрім нас, прийшла ще свекруха з чоловіком. Було дуже затишно, ми згадували минуле, смішні історії з дитинства, переглядали фотоальбоми. Тоді я відчувала, наскільки люблю цих людей і готова заради них на все.

Після трапези ми з донькою пішли проводити свекрів, а чоловік пристойно випив, й важко йому було пересуватися після аварії, тому пішов спати. Згодом ми повернулися, почали збирати все зі столу. Я зайшла в нашу спальню й побачила увімкнений монітор комп’ютера.

Там була відкрита сторінка мого чоловіка в одній з соціальних мереж, а точніше переписка його з моєю колишньою колегою — Світланою. Я не розуміла, для чого йому моя колега, поки не побачила там те, що чоловік їй написав: «я тебе люблю». Я була шокована й не могла зібратися з думками.

Я всі ці роки вірила своєму чоловікові, хоча мій батько був проти цього шлюбу. Чому, я не могла зрозуміти, напевне, щось відчував. Ми прожили разом цілих 28 років, різне пережили, багато через що пройшли. Я піклувалася про нього після аварії, в результаті якої загинув наш син… Це були дуже важкі часи. Ми залишилися разом, я думала, що він кохає мене і вдячний за все. Тому це зізнання в почуттях було для мене справжнім шоком. 

Пошепки

В той момент донька зайшла в кімнату спитати, чи я хочу чай. Я не могла промовити і слова, тоді вона підійшла до мене, я вказала їй на монітор. Донька швидко скасувала надіслане чоловіком повідомлення, а тоді почала читати все листування. Їхній роман тривав не один рік і не два, а значно довше.

Дочка сфотографувала переписку на свій телефон. Потім вона написала Світлані, якщо вона любить його, нехай забирає собі … Я довіряла доньці, мовчки спостерігаючи за її діями.

Тоді донька сфотографувала листування відправила батькові і написала йому, щоб він зізнався у всьому і пішов. Вона сказала мені, щоб я не опускала рук й була сильною.

Я взагалі не розуміла, що відбувається й чекала, коли прокинеться чоловік. Потім до нього зателефонували. Він прокинувся й викликав таксі. Просто пройшов повз нас тієї ночі. Донька обійняла мене й сказала, що тепер розпочинається в мене новий період життя.  

Через деякий час він приїхав за речами і пішов. Це було дуже дивно, ніколи не думала, що наш 28-річний шлюб був таким крихким і міг так швидко зруйнуватися. 

І як після цього вірити чоловікам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector