– Раз твоя жінка така меркантильна, то чого чоловіка з великим гаманцем не вибирала? – дорікала синові, коли він вкотре прийшов до мене переночувати

Я просила Бога, аби він послав моєму синові Артурові хорошу жінку. Бо, знаєте, коли ти сама народжуєш дитинку, виховуєш та піклуєшся…То не хочеться, що потім у сина була прикра жінка. 

Бажала для Артура гарної долі, щонеділі ходила до церкви та щиро молилася. Син не дуже розповідав мені про своїх дівчат, приховував справи на любовному фронті. Певно, соромився сказати, що от має таку гарну дівчину, закоханий у неї. Артур ніколи нічого зайвого собі не дозволяв і поводився скромно що у школі, що в університеті. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Однак, у 24 нарешті оженився. Невісточку звати Аня, познайомилися через спільних друзів. Нічого доброго чи поганого не можу сказати, бо дівчина до себе близько не підпускала. Молодята переїхали в однушку, яка залишилася Аня у спадок. Мій син зробив там добротний ремонт, я сама позичила їм гроші на меблі та сантехніку. 

Тільки невісточка все одно тримала мене на відстані. Хочу до них після церкви зайти в гості – а вона не дозволяє, бачте, пані вже плани має. Ну а мені цікаво, як вони живуть, чи Аня вдома все прибирає, а не влаштовує свинарник. Що у них там у холодильнику, як невісточка готує. Може, їй потрібна допомога чи порада.

Що не запитаю сина, то в нього одна відповідь “нормально”. Складалося враження, наче Аня сама заборонила йому зі мною спілкуватися, їй Богу! Не знала, як до рідного сина взагалі підійти! 

Але тиждень тому Артур змінився. Сам до мене почав після роботи приїздити на вечерю, затримувався до комендантської:

– Ой, мамо, та мене зараз зловити можуть. Я краще в тебе залишуся на ночівлю. 

– А жінка?

– Ну вона знає. Та і я хіба маленький хлопчик, аби її дозволу питати? 

Мені з одного боку було на радість, що син ось так гостює. Однак, чуло моє серце, що не просто так Артур згадав про рідну домівку. Ну щось точно не так. А він каже, що все добре і нема причини хвилюватися. 

Тільки от материнське серце не обманиш. Тому в четвер я відпросилася пошвидше з роботи та пішла до Ані на квартиру:

– О, які люди з Голлівуду.

– Ти тут коники не показуй. Що у тебе з Артуром сталося? Він у мене днює і ночує.

Пошепки

– А він ще не розказав? Я його вигнала з квартири.

– Мати рідна, і ти це з такою гордістю говориш?

– Поясніть, будь ласка, а яка користь з вашого сина тут? Я і працюю, і вдома прибираю, їсти готую. А він приїде з роботи та дивиться футбол. Навіть з дітьми погратися не хоче. 

– Ну так бо це не чоловіче заняття. І він на роботі втомився, хоче відпочити.

– А я хто, робот? Чи в мене нема також втоми? І я вже не перший рік говорю вашому синові, аби шукав роботу з більшою зарплатнею. 

– То ти вже мого сина по грошах будеш міряти?

– Так. Бо у 30 років працювати за 8 тисяч, маючи 2 маленьких дітей – це стидоба. Мало того, що ваш син прийшов на мою квартиру жити, то тепер ще й не хоче нормально родину забезпечувати. Можете йому так і передати – або буде більше заробляти, або ж нехай додому навіть не повертається. 

Я зі злості аж плюнула невістці на килимок, розвернулася та пішла геть. Ось пощастило мені в родину таку нахабу привести, тільки про гроші думає! 

– Раз твоя жінка така меркантильна, то чого собі мужика з великим гаманцем не шукала?! 

– Ма, ну може дійсно я щось засидівся на цій роботі. Та і 8 тисяч це дуже мало, у мене ж дітки малі.

– Сину, а я колись на заводі за пару копійок гарувала. Але нічого, он, подивися, і дитину виховала, і квартиру маю! 

Краще б син дійсно розлучився з тою Анькою та шукав собі якусь спокійнішу жінку. Бо то нема життя з людиною, яка лиш про гроші думає. Дійсно, ну чому Аня вийшла за Артура, якщо знала, що він не так багато заробляє. 

Ще й квартирою дорікає. Певно, забула, хто їм допомагав ремонт робити!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector