Реальна історія, коли читала – всі лежали на підлозі

Значить, познайомилася я місяць тому на сайті знайомств з хлопцем. Спілкувалися дуже добре, грамотний, ввічливий, з почуттям гумору. Загалом принц. Ми як листувалися, так і зідзвонювалися телефоном.

Приблизно тиждень тому, каже мені Д., мовляв, давай в скайпі зателефоную …

А я, дівчатка, тільки нанесла маску, замотала голову в кульок, і одягла зверху …. дитячі колготки, з тачками. Я так завжди роблю, раз в тиждень мажусь реп’яховою олією і малі колготи одягаю. Так і олія не тече і ефект прогріву. Загалом, до речі, дуже зручно. Раджу.

Так ось, він мені каже, давай зателефоную по скайпу. Я кажу, мовляв, ок, без проблем, тільки я чур без відео … хочу, типу, щоб ти мене вперше побачив у всій красі, з макіяжем, зачіскою). Ну хлопець, культурний, погодився)

Дзвонить …. Як я відповіла, як я не додивилася …. Не знаю … Відповіла)

Значить починаємо розмовляти, дивлюся, він якийсь – стурбований). Личко таке, перекошене … Рот відкритий, оченятами нервово кліпає … Думаю, ну може нежить, дихає ротом чувак … Нервується може …

А я собі балакаю з колготками на голові … «ніжки від колгот» звисають, як вуха у зайця … голосок тонкий такий, намагаюся справити враження …, і паралельно, дівчатка, щипаю брови !!! А вигляд у нас, панянок, чесно кажучи не фонтан, коли ми брови щипаємо .. Око прищулене, рот відкритий. Ну у всій красі))

Пошепки

Потім ще оскалом в дзеркало, перевірила прикус, зуби (і все це під час бесіди). Вибачте за подробиці, натягнула ніс, перевірила чи немає там волосинки зайвої. Знайшла, видерла пінцетом … Боляче, скривилася так красиво .. (він же ж нічого не бачить!!!). І на додаток, потекла олія з-під кулька, і прямо у вухо … Я взяла палички, і тут же заодно почистила вуха. У страшному сні такого не придумаєш.

І все це протягом хвилин п’яти! І, якщо на початку він заїкався і кліпав віями, то під кінець вже нервово сміявся.

І тут, закінчуємо розмову … Домовилися на вихідних зустрітися … І він мені фразу видає:

– Ти це … Мені подобається твоя відкритість, не награність, розкутість … Але на зустріч ти без колгот на голові прийди, ок .. А то нас ні в одне кафе не пустять, фейс контроль і все таке … І тут, дівчатка, все життя перед очима промайнуло … я зрозуміла, що відповіла з відео …

З колготами-тачками на голові, щипати брови, колупатися в зубах, в носі, у вухах … Дівчатка, це жах … Я з переляку швидко відключилася (типу сховалася), він передзвонив, сміявся, казав, що першу хвилину він був «приголомшений моєю красою». Потім зрозумів ситуацію, і вже просто стримувався, щоб відверто не заіржати.

Так що, дівчата, може буде комусь уроком – якщо відповідаєте по скайпу без відео – дивіться не промахніться .. і дайте відповідь точно без відео … А то реально можна потрапити в незручну ситуацію.

Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector