Реальна історія, яка доводить, що закон бумеранга завжди спрацьовує

Я тоді проживала на орендованій квартирі, а Ігор ще жив зі своєю матір’ю. На день народженні у подруги я з ним познайомилася вперше й одразу закохалася. Того ж вечора він запросив мене в кіно, я була надзвичайно щаслива. Ми почали зустрічатися, а вже через рік одружилися.

Для свекрухи я з першого знайомства була поганою невісткою. Коли я після весілля переїхала до них, то моє життя стало нестерпним. Їй все не подобалося — я не так готую, погано прибираю, не вмію догодити її синові. Мене постійно сварили, як школярку. Згодом вона і сусідам стала розповідати, що її син постійно в непрасованих сорочках ходить на роботу та ще й голодний, хоча це було абсолютною брехнею.

Чоловіка я дуже любила, тому завжди старалася заради нього: чистий попрасований одяг, почищене взуття і годувала я його добре. Потім я вже змирилася з тим, що свекруха завжди всім не задоволена, й припинила звертати на це увагу. Так пройшло декілька років, ми вже жили окремо. 

Ми мали святкувати Новий рік в друзів, однак свекруха прихворіла, зателефонувала, щоб Ігор терміново прийшов до неї. Я залишилася вдома і, звичайно, нікуди не пішла без чоловіка. 

Пройшло 10 днів, а чоловік додому так і не повертався. Навіть не телефонував мені, а на мої дзвінки відповідав дуже коротко, ніби то мамі далі погано, і він ще змушений залишитися. Згодом він мені сам зателефонував і сказав, щоб я збирала речі й приїжджала їхати до свекрухи, бо він повертатися на орендоване житло не збирається. 

Я взагалі не хотіла повертатися знову туди, однак була готова на все заради коханого. Я завагітніла, і коли про це дізналася свекруха, то влаштувала грандіозний скандал, вигнала мене вагітну. Чоловік наслухався свою матір і сказав, що не готовий до батьківства, і взагалі, він вже мене розлюбив і зараз дуже шкодує, що одружувався.

В мене земля пішла з-під ніг, взагалі не розуміла, що відбувається. Просто почала збирати свої речі і поїхала до матері. На роботі взяла декретну відпустку. Я народила гарненьку дівчинку, матір мені з нею дуже допомагала. Згодом я вийшла на роботу, донька пішла в садок. Чоловік платив аліменти, але з нами взагалі не спілкувався. Свекруха сказала, що це не її онука, і вона не хоче про нас взагалі нічого зняти. 

На роботі я познайомилася з хорошим чоловіком, згодом ми одружилися. Колишній також не був сам, і привів таку невістку в хату, що тепер там всі безшумно ходять: свекруха, прибирає, миє, готує, а нова невістка її весь час пиляє, що вона робить все не так, це називається закон бумеранга.

Нещодавно зателефонувала і просила вибачення, зрозуміла свою помилку, хотіла, щоб я повернулася до її сина. Однак в мене вже нова сім’я, де я дійсно щаслива.

Не робіть людям боляче, закон бумеранга ще ніхто не скасовував.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: