Речі, які можна забирати з готельних номерів без докорів сумління! І ніхто не зможе назвати вас крадієм!

Коли наші люди потрапляють за кордон, їх перш за все дивує сервіс в готелях. Стільки красивих речей, які так і норовить забрати додому!  Персонал жаліється на те, що крадуть халати і рушники. За які потім їм доводиться платити. Та окрім, цього є речі, як і й справді можна забрати у вигляді сувеніру додому.

1. Косметика

Косметика в душі показує рівень готелю. 

Шампунь, бальзам, гель для душу, лосьйон для тіла, мило — це видають кожному гостю. Хочете використовуєте, хочете забираєте з собою! Зникнення цих речей нікого не здивує!

2. Зубні щітки

Зубні щітки ставлять одноразові. Для кожного гостя її змінюють, тому без сумнівів можете забирати!

Оскільки(швидше за все), з собою в подорож ви брали уже зубні щітку, то розпаковувати нову вам нема потреби.

До речі, одноразові станки для бритв і шапочки для душу теж можна брати. Правда, бувають вони в готелях не часто.

3. Тапочки

Як правило, кожному гостю видають тапки, яких йому буде достатньо на весь період проживання. Якщо у вас ці тапочки залишилися в хорошому стані або вони взагалі не знадобилися, можете забирати їх з собою. Вони вважаються одноразовими, тому наступному гостю після тебе їх уже не віддадуть.

4. Канцтовари

Блокноти, ручки, олівці – якщо ти бачиш їх у своєму номері, то можеш користуватися. Просто так їх ніхто не залишить. Можливо, таким чином готель рекламує продукцію, а можливо, заохочує клієнтів.

5. Швейний набір

У дорогих готелях гостям пропонують швейні набори для особистого користування. Якщо такий набір є, то він розрахований на одного гостя та вважається одноразовим. Саме тому, якщо при виселенні набір ще не використаний, його можна забрати собі.

6. Чай, кава, вода.

Пакетики чаю, цукор в одноразових стіках чи кава – часто готелі залишають такі набори на столах у номері відвідувача. Якщо не збираєшся пити – забирай додому.

Так само і воду. Щоправда, якщо вона стоїть у міні-барі, то за неї потім доведеться заплатити. Безкоштовна тільки та, яка стоїть на поверхні.

7. Шоколад

Шоколад деякі готелі залишають гостю як невеличкий презент. Зазвичай, це маленькі шоколадки чи цукерки.

Ось такий список речей, які можете зі спокійною душею забирати з готелю. додому. Але не нахабнійте! Халат і рушники – власність готелю. Їх брати не можна!

А ви забираєте речі з готельного номера?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector