Речі, які насправді видають поважний вік жінки та псують її зовнішність

Подейкують, що жінки найбільше бояться старіти. У паніці деякі панянки йдуть навіть на кардинальні заходи, щоб зберегти свої 20 років ще, як мінімум, на 60 вперед. Сьогодні існує чимало екстремальних методів омолодження. І більшість ними активно користується. І все це для того, щоб відстрочити старіння. 

Ось я пригадую, що в мене була вчителька. Їй під 70, але старенькою назвати її язик не повертався. Хоча все було на місці: і зморшки, і сивина. Тож, як розумієте, старість – це не про зовнішність. Ця пані просто вміла стежити за собою. Залишалася енергійною та життєрадісною. Любила активний відпочинок і спілкування з людьми. Вміла триматися гідно. Я постійно милувалася її легкою усмішкою, яка так і випромінювала тепло.  Словом, веду я до того, що зовнішність великої ролі не грає. Хоч жінки так бояться старіння. Вони переконані, що саме зморшки роблять їх менш привабливими. Однак не через це слід переживати.

Тож гарним можна бути і в 90, маючи зморшки та сивину. Уся краса в очах тих, хто дивиться.

Злий жарт з вами може зіграти і зацикленість на своїй красі. Постійні нав’язливі думки не даватимуть вам спокійно жити. Це постійний психологічний стрес, який позбавляє вам комфорту. Та й сенсу в цій гонитві за ілюзорною вродою немає.

Гладка шкіра та хороша фігура не роблять людину по-справжньому щасливою. Ні те, ні інше не гарантує вам душевного спокою. Ви або приймаєте себе такою  собі такою, або ні. Жінки, які постійно молодяться, виглядають скоріш нерозумно, аніж красиво. Є жінки, які не вдаються до екстремальних процедур, і в літньому віці притягують людей своєю харизмою, інтелектом, природною чарівністю.

Слід пам’ятати, що від зморшок нікуди не подітися. Бо це природний процес. А ось надто молода бабуся – це вже дивно і в дечому навіть смішно. Це як із садом. Є старий, а є новий. Але більше уваги привертатиме той, який виглядає природніше, бо за ним постійно доглядають. Те саме з обличчям людини. 

Пошепки

Еталоном може стати знаменита красуня Моніка Беллуччі. У свої неповні 60 акторка не вдається до серйозних косметичних втручань. Так, зморшки є, але вони зовсім не впливають на привабливість цієї розкішної жінки.

Однак жінок, зациклених на красі, також є вдосталь. Навіть серед зірок. Особливо серед зірок.

Краще б ці люди переживали про стан своєї душі так само сильно, як турбуються про стан шкіри. Якщо жінка любить себе, стежить за своїм здоров’ям, має хобі і радіє життю, вона автоматично виглядатиме привабливішою. І роки для такої панянки значення не матимуть. Це ж просто цифри. 

А ось спроби обдурити природу ботоксом, підтяжками та пластичними операціями ще ніколи не закінчувалися нічим хорошим. Та й не мати зморшок у поважному віці – це дивно. Тож гладенька та сяюча шкіра після 40 – це аж ніяк не привід для милування чи заздрощів. Такі деталі швидше видають ваш поважний вік, анжі відсутність будь-яких втручань у природні процеси. Чи варто так ризикувати і намагатися утримати молодість за хвіст за будь-яку ціну? Хто ж знає.. Кожному своє.

А яке у вас ставлення до старіння?

А до підтяжок та ботоксу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector