Рейтинг жінок за знаком Зодіаку: від найбільш милих до найбільш стервозних!

Навряд чи чоловіки дивляться в гороскопи, коли перебувають в пошуках другої половинки. Не факт, що так роблять і жінки. Можливо, дарма. Сьогодні, ми склали для вас рейтинг жінок за знаком Зодіаку! Радимо звернути на нього увагу!

Терези

Це прекрасний знак — і дружиною, і просто подругою Терези будуть те, що треба. Є тільки один нюанс — це їх настрій. Хитнеться вліво — буде все добре, вправо — полетить посуд на підлогу. На щастя, варто просто обійняти цю дивну жінку — і життя налагодиться. До наступного перепаду настрою.

Риби

В принципі, Риби парадоксальним чином можуть бути і чудовою парою, і одночасно проблемним партнером. Питання в тому, що чоловікові потрібно. Якщо ж чоловіка тягне до непрактичних та надто емоційних осіб, то вони знайдуть те, що шукали. Проте, Риби — хороші дружини, вони завжди готові підтримати чоловіка, а ще обов’язково будуть піклуватися про затишок вдома.

Телець

Жінки цього знака Зодіаку є саме тими, з ким слід одружитися. Вони вміють правильно впливати на чоловіків і піднімати їх, перетворюючи в успішних бізнесменів і ділків. З ними весело, хоч іноді і досить екстремально.

Водолій

Так, жінки Водолії можуть бути поступливими, ніжними, розуміючими, а ще беззаперечно кохати.  Але якщо чоловік її ігноруватиме, вона перетвориться в фурію. Особливо якщо її роль — роль дівчини, але не дружини. Втім, а хто з жінок змириться з байдужістю?

Стрілець

Ця жінка весь час кудись біжить і тягне чоловіка за собою — в магазин, який через п’ять хвилин зачиниться, на зустріч з сімейним психологом. Чоловік поруч з нею відчуває себе сином навіженої мами. Це, так би мовити, на любителя. Як супутниця — так, можливо, але недовго. Дуже можна втомитися.

Близнюки

Основна небезпека — в їх легковажності і безтурботності. Навіть якщо вона не дозволяє собі обманювати партнера, вона все одно буде фліртувати на стороні. Це буде постійно дратувати її чоловіка.

 Рак

Типаж жінок, який працює на двох режимах — серця і розуму. Режими ці змінюються несподівано і часом з руйнівними наслідками для всіх. У неї немає меж, крім тих, що вона сама собі ставить. Рак запросто скаже «одружуйся зі мною» або «ти мені набрид», і це буде в рівній мірі щиро.

 Лев

З цим знаком, як заведено говорити, все складно. Спочатку здається, що Левиця — це щось гучне і суворе. На ділі ця гучність якщо і є, то нічим не підкріплена. Вимагати Леви можуть щось постійно, однак давати щось взамін не завжди прагнуть. Вони впевнені в тому, що їм всі щось винні, а це не краща якість ні для жінок, ні для подруг.

Діва

Все вирішує сама, але, будучи мудрою, робить так, що чоловік вважає себе господарем становища. Мудрість чоловіка, який поруч з Дівою, — бачачи, яку гру вона веде, підігравати їй. Нехай думає, що вирішує все вона. Складна конструкція? Так. Але яка захоплююча. Особливо якщо ви на початку відносин.

 Овен

Овни досить відкриті і не зовсім схильні брехати. Але разом з тим ці дами дуже сильні і не проти підпорядкувати свого коханого. Мало хто з чоловіків може це винести. А ще, жінка Овен часто буває незадоволена всім і зовсім не соромиться озвучувати це публічно.

Козеріг

Жінка Козеріг як правило мила і доброзичлива. А небезпека полягає в тому, що вона рідко прив’язується емоційно, а ще їй нудно займатися домашніми справами. Подорожі, вечірки, нічні клуби або світські заходи — це її стихія.

Скорпіон

Найвищий рейтинг небезпеки! Ці сирени заманюють чоловіків в павутину своєю чарівної привабливістю. А як тільки це сталося, будуть намагатися контролювати його на кожному кроці. А якщо ви випадково скривдите жінку Скорпіона, помста буде вишукана і страшна!

А ви знайшли спільні риси з гороскопом?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: