Рецепт дідової настойки, яка назавжди позбавляє від болю в колінах

Багато років тому в одному селі жив чудовий цілитель. Всі його знали за прізвищем Голюк. Так ось рецепти діда до сих пір приносять користь людям. Років п’ять тому y мене почало боліти коліно. Дoки можна було терпіти, я не зверталась до лікарів. Потім, під час ходьби різко виникав гострий біль. Як виявилось, це був артроз. Для початку я почала шукати щось з народної медицини. Тут мені і попався рецепт цього діда.  Рецепт, правда, від поліартриту, але я вирішила спробувати — захворювання ж схожі між собою.

Рецепт

Настойка

  • 20 г евкаліпта залити гарячою водою (кількість на жаль не вказана);
  • настоювати годину;
  • потім процідити і перелити в темну пляшку.

Пити 2 тижні, по 50 г 3 рази в день, за пів години до їжі.

Втирання

100 г подрібненого евкаліпта скласти в темну пляшку, залити 0,5 літра горілки, залишити настоюватись на 5 діб, при кімнатній температурі.

Втирати 1 раз в день, перед сном. Спину можна натирати 3 рази в день, а кисті рук — 2 рази.

Kypc — один місяць.

Настій я особисто не пробувала, а почала одразу з натирань.

Терпіти я вже не могла, тому вже за 12 годин після приготування вирішила випробувати цей засіб. Я вирішила, що одразу буду натирати 2 коліна, друге для профілактики. Треба сісти так, щоб коліно було зігнуте під кутом 90 °.

Коліна необхідно розтирати круговими рухами, злегка зігнутими долонями 100 разів. Після кожних 20 разів необхідно знову змочувати пальці настоєм і продовжувати.

Таку процедуру я виконувала десь 7 вечорів. Мені допомогло і я перестала це робити, але невдовзі, я знову відчула легкий біль і повернулася до лікування.

З часом, біль виникав все рідше, а потім зовсім зник.

Julia
Загрузка ...