Рецепт диво-мікстури від моєї бабусі, який покращує імунітет у холодну пору. З ним Ви забудете про хвороби назавжди!

Ось вже осінь прийшла, а з нею різке похолодання та вірусні захворювання. Вже колеги на роботі встигли похворіти та піти на лікарняні. І в сина у школі ситуація також не втішна. Важко зараз вберегтися від того грипу в таку погоду. І, на жаль, інколи навіть дуже дорогі аптечні засоби не допомагають з хворобами.

Але на поміч прийшла моя бабуся. Вона сама вже не згадає, коли востаннє так хворіла, бо має загартований імунітет. А все завдяки такому відвару, який готували ще монахи в Тибеті багато століть тому. 

І готується він зі звичайних квітів, які ростуть у нас постійно:

  • 100 г звіробою;
  • 100 г ромашки;
  • 100 г березових бруньок;
  • 100 г безсмертника.

Всі квіти закиньте у кавомолку та ретельно подрібніть. Потім порошечок пересипте в посуд, який має бути обов’язково з емалі!

Пошепки

На 1 столову ложку порошку використовуйте 0,5 літра гарячої води. Решту зберігайте на запас. 

Настоюйте відвар 20 хвилин, потім обережно перелийте через марлю чи сито. 

Пити треба двічі на день: ввечері зігріти 1 склянку води та додати 1 чайну ложку меду. Але потім нічого не їсти та не пити. А зранку знову повторити процедуру. 

Пити щодня, поки суміш не закінчиться і зробити перерву на 5 років. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector