Рецепт хірурга: як швидко знищити грип в перші години

Сіль — біла смерть, як і цукор. Пересолена їжа погано позначається на роботі всього організму, призводить до затримки рідини.

Однак іноді сіль можна використовувати як лікарський засіб.

Сольовий розчин прекрасно справляється з гнійними ранами, його використовують для промивання носа і глотки.

Сіль у своїй медичній практиці використовував радянський лікар І.І. Щеглов, сольовий розчин він застосовував для лікування ран у військовослужбовців в період Другої світової війни. Про це розповіла медсестра, яка з ним працювала.

Згідно з її розповідей, хірург прикладав до ран солдатів гіпертонічний розчин кухонної солі, буквально через 3 дні вони переставали гноїтися і починали затягуватися. Завдяки цьому у поранених знижувалася температура.

Випадків смертності у Щеглова майже не спостерігалося. Як таке можливо, запитаєтеся ви? Річ у тому, що сольовий розчин абсорбує рідину з патогенною мікрофлорою, всмоктуючи всі нечистоти, і очищає тканини.

Застосування сольових пов’язок для знищення грипу — перевірений і надійний засіб. Виявивши перші симптоми ураження, необхідно вдатися до використання такої методики. Але важливо врахувати деякі нюанси.

Секрет приготування унікальної цілющої сольової пов’язки простий.

1. Процентний вміст солі в розчині для компресу не повинен перевищувати 10 грамів на 100 мл води. Якщо збільшити співвідношення, то в області, куди ви прикріпили компрес, може початися процес руйнування і пошкодження тканин.

2. Прикладати компрес краще до внутрішньої сторони руки трохи вище долоні. Його розмір не повинен перевищувати ширини кінцівки. Час витримки — 30-40 хвилин разово.

3. Використовуйте натуральні тканинні матеріали. Прекрасно підійде марля і легкий пластир по краях пов’язки. Не рекомендується застосовувати синтетику.

4. Дія сольової пов’язки поширюється тільки на ту ділянку, на яку вона накладена.

5. Для досягнення максимального ефекту рекомендується підігрівати воду перед змочуванням пов’язки. Повний курс лікування — 4-7 днів. 

Як використовувати сольову пов’язку при конкретних хворобах?

Якщо ви відчуваєте, що у вас головний біль або ж нежить, то накладіть таку пов’язку на чоло або ж потилицю. Ви помітите, що нежить пройде через 2 години. 

Якщо ж ви відчуваєте, що захворіли на грип, то негайно застосуйте метод, який описаний вище. Залишайте пов’язки на всю ніч. Потрібно провести приблизно 4-5 процедури!

А ви робили соляні пов’язки?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: