Рецепт, який допоможе за декілька днів прибрати зубні камені, а також зробити зуби білосніжними

Варто робити ці дії кожні 2-3 дні, і через днів 10 результат буде на обличчя.

Чудова білосніжна посмішка і міцні здорові зуби — це мрія будь-якої людини. Але дуже часто через незбалансоване харчування, шкідливі звички, вживання ліків, а також з огляду на генетичну схильність, у нас з’являються неприємності з зубами.

Найчастіша проблема — зубний камінь, а також жовтизна емалі. До речі перед тим, як утворюється зубний камінь, зуби набувають саме жовтуватого відтінку. Це ознака скупчення бактерій, які можуть викликати ще й гінгівіт, інфекції горла і т.д.

Щоб видалити зубний камінь в домашніх умовах, спробуйте цей ефективний економічний метод!

Рецепт

знадобиться:

сіль — 0,5 чайна ложка;

сода — 1 чайна ложка;

перекис водню;

вода;

ополіскувач для порожнини рота.

Що необхідно робити?

Перемішайте соду і сіль. Намочіть зубну щітку в воді, потім замочіть її в приготований порошок і почистіть свої зуби протягом п’яти хвилин.

Змішайте перекис, і воду в однакових пропорціях прополощіть рот цією рідиною протягом хвилини. Після цього прополощіть рот прохолодною водою.

Ну і на завершення прочистіть зуби за допомогою зубочистки і зубної нитки і прополощіть ополіскувачем для порожнини рота. Знову прополощіть рот звичайною водою.

Не забувайте повторювати процедуру приблизно один раз в три дні, і вже через два тижні ваші зубки помітно побіліють, а зубний камінь пропаде!

Рекомендовано проконсультуватися з фахівцем щодо цього рецепту. До речі, незважаючи на використання такого методу для позбавлення від зубного каменю, походи до стоматолога ніхто не відміняв! Постарайтеся відвідувати цього лікаря один раз на півроку!

I
Загрузка ...