Ревнощі та різні знаки зодіаку

Сьогодні ми з вами поговоримо про ревнощі. Астрологи стверджують, що знаки зодіаку володіють певним впливом на стосунки людини з іншими, тому ми вам пропонуємо ознайомитися з тим, як саме зірки впливають на вас.

 1. Овен. Це дуже запальні та пристрасні знаки зодіаку. Овни починають ревнувати своїх партнерів, навіть якщо вони просто весело проводять час. Вони можуть ревнувати, навіть коли приводу немає. Правда, ці знаки заспокоюються так швидко, як і спалахують. Щоб бути щасливими з цими знаками, потрібно не давати їм ніяких приводів.

 2. Телець. Ці знаки сприймають другу половинку, як особисту власність. Тому вони спалахують гнівом, коли хтось зазіхає на їхню власність. Тельці не ревнують через дрібниці, але заспокоїти їх неймовірно важко, якщо привід дійсно є. Вони завжди прямолінійні у своїх почуттях, напади ревнощів нескладно запобігти.

 3. Близнюки. Це люди, які володіють суперечними рисами характеру. Вони дуже гнучкі. Хоча вони відчувають ревнощі часто, але висловлюють їх лише тоді, коли є дійсно привід. Вони рідко ображаються та не люблять конфліктувати надаремно. Це раціональні знаки, які вміють тримати себе в руках. 

 4. Рак. Ці знаки ставляться до стосунків надзвичайно серйозно. Тому ревнощі в них виникають досить часто. Якщо Раки не впевнені у своєму партнері, то вони можуть перетворити його життя в пекло. В напади ревнощів Раки можуть поводитися досить різко. Їм потрібні емоційні і максимально чесні відносини. Тоді всім буде комфортно.

 5. Лев. Леви не люблять байдужості. Ви повинні думати про них, публічно захоплюватися ними і будь-якими мислимими і немислимими способами демонструвати свою любов. Леви не дуже ревниві — вони занадто впевнені в собі і незалежні, щоб опускатися до ревнощів.

  Але вони не люблять, коли хтось зазіхає на їх власність. У такі моменти Леви перетворюються в нещадних хижаків. У пориві ревнощів вони впадають в страшну лють.

 6. Діва. Діви дуже підозрілі. У них повно страхів, вони відрізняються недовірливістю, яка здатна довести їх до нервового виснаження. Вони завжди чекають найгіршого сценарію розвитку подій. Зовні Діви ніяк не видадуть своїх почуттів. Всі їх ревнощі не зовні, а всередині. Такі люди не стануть влаштовувати скандал. Вони мовчки, нікому нічого не пояснюючи, підуть.

 7. Терези. Вони цінують стосунки більше інших. Однак це повітряний знак, який не проти пофліртувати. Вони досить відкриті по натурі, їм приємно спілкуватися з іншими людьми. 

  Якщо виникає серйозна загроза появи в стосунках третьої особи, вони можуть бути дуже ревниві. Ось тільки вони не будуть кричати і сваритися, а зосередять всі сили на те, як цю ситуацію виправити.

 8. Скорпіон. Один з найбільш ревнивих знаків зодіаку. Скорпіони по натурі своїй власники. Через їх прагнення контролювати кожний рух партнера, в стосунках може виникати нестерпне напруження.

  Не всі можуть витримати таку любов, тому Скорпіонам потрібно послабити хватку. Їх обранцям ж потрібно бути гранично чесними і відкритими.

 9. Стрілець. Це люди, які обожнюють свободу. Вони цінують особистий простір кожної людини, тому рідко переходять розумні межі. Вони не ревнують чесних та відкрити партнерів. Але можуть відчувати ревнощі, коли партнери щось приховують.

 10. Козоріг. Це спокійні та врівноваженні знаки зодіаку, які обожнюють все тримати під контролем. Сварки через дрібниці не влаштовують, але недовіра буде заважати будувати щирі та відкриті стосунки. Вони жадають отримати ідеальні відносини, їм дуже боляче, якщо партнер нехтує цим.

 11. Водолій. Це один з найбільш непередбачуваних знаків Зодіаку. Дізнатися про що вони думають, що відчувають, буває складно. Не пробуйте викликати ревнощі Водолія, щоб привернути його увагу — він цього не оцінить і покине вас назавжди.

  Водолій може приревнувати навіть до людини, з яким вас пов’язують прекрасні дружні відносини. Саме така душевна близькість набагато більше допікає і змушує ревнувати. Фізичну зраду вони сприймають не так болісно.

 12. Риби. Ці знаки зодіаку можуть відчувати або палючі ревнощі, або неабияку байдужість. Також Риби вміють прощати. Вони не гніваються через ревнощі, скоріш за все засмучуються. Вони турбуватимуться, можуть замкнутися в собі, але скандалити будуть лише в крайньому разі.

Ви вважаєте себе ревнивою людиною?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: