Революція Лео Бокерії в дієтології: «Відмовся від сніданку на 7 днів і зайва вага піде…»

В Інтернеті можна знайти безліч інформації та порад від взагалі невідомих лікарів.

Багато людей намагаються слідувати тому, що пише на чисельних вебсторінках і, звичайно, вони не досягають бажаних результатів. Сьогодні ми з вами поговоримо про поради відомого кардіохірурга Лео Бокерія, який розповідає просто революційні речі.

Ця людина є визначним лікарем ще з радянських часів. Саме він розповідає про дієві поради для схуднення, які є безпечними та не шкодять навіть пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями. 

Сніданок не обов’язковий прийом їжі

«Сніданок з’їж сам — це абсолютна маячня, мається на увазі повноцінний сніданок», — вважає Бокерія. 

Лікар вважає, що людям не потрібно вживати повноцінний сніданок. Ця новина точно сподобається тим, кому достатньо вранці випиту одну каву, а повноцінний сніданок у них вже обідом. І так проводять свій день більшість людей у країнах Заходу.

«А в нас як? — міркує доктор. — Людина прокидається, організм ше не пробудився від сну, а вона вже закидує його тарілкою м’яса, яйцями, кашею, а зверху все ще запиває компотом. Це для організму велике навантаження, на фізіологічному рівні. Та ще й на роботі після такого сніданку працювати важче. »

Лео Бокерія пропонує поміняти пріоритети. Краще ворогу віддати сніданок, в обід — перекусити, а ввечері насолодитися смачними стравами. А після цього сміливо можна займатися спортом. Саме так живуть люди в країнах довгожителів. 

А от дієтологи не погоджуються з такими твердженнями, і запевняють, що здоровий організм потребує повноцінний сніданок. А для схуднення варто придбати ваги та вимірювати кожен прийом харчів. Ми робимо такий висновок, що кожна людина має власну схему харчування відповідно до її життєвого ритму. 

Життєві принципи Лео Бокерія

10 000 кроків

Щодня людина повинна проходити хоча б 40 хвилин пішки. Це не біг і не прогулянка, а спокійна ходьба. Це допоможе покращити стан вашої серцево-судинної системи.

День починається з посмішки

Просинайтеся і посміхайтеся. Адже не лише емоції спричинюють міміку на обличчі, а й міміка може викликати певні емоції. Тому заряджайте себе позитивною енергією. 

Контроль ваги

Після того, як ви схуднете, контролюйте власну вагу. Пам’ятайте, що бажана цифра на вагах — це не мета певного періоду часу, а ваш спосіб життя. Тому слідкуйте за собою і ваше серце скаже вам дякую.

Вам була корисною ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: