Рідна мама майже рік мене обкрадала. Брехала навіть про свої болячки, аби побільше грошей вислала

Рідна мама майже рік тягла з мене гроші, вигадувавши різні болячки та проблеми. Я наївно їй вірила, щотижня давала тисячу гривень, оплачувала комунальні послуги, купувала та привозила продукти з магазину. 

А виявилося, що мама робила це навмисно. Хотіла таким хитрим способом викачати з мене якомога більше грошей для брата Романа. 

У мене з братом не дуже велика різниця, 8 років. І ставлення мами до нас було, наче небо і земля. 

Мені приділяла дуже мало уваги. Я навіть старалася стати відмінницею, аби вона помітила мене. Приносила гарні оцінки додому, брала участь у різних конкурсах та олімпіадах, їздила на змагання. 

Але толку було нуль. І після закінчення школи я переїхала до Львова, почала тут вчитися на адвоката. Мама телефонувала вкрай рідко, а якщо і дзвонила – то жалілася, як їй важко самотужки підіймати на ноги Романа. Адже тато нас кинув давним-давно, не приїздив у гості, не вітав зі святами і не платив аліменти.

Роман ріс пустоголовим, користувався любов’ю мами та все сходило з рук. Вона брала на роботі додаткові нічні зміни на пекарні та ще й робила манікюр сусідками вдома. 

У 18 років Романа захотіли забрати до армії, прийшла повістка. То мама взяла кредити, просила у родичів гроші, аби лиш відмазати Романа від армії. Заплатила декілька сотень доларів, аби йому лікарі прописали якусь болячку. 

Тоді я зрозуміла, що мама нікого, крім Романа не бачила в житті. Але зате у мене зараз є коханий чоловік, дітки, бізнес. Я нарешті відчуваю ту підтримку та любов, якої не вистачало у родині. І стараюся так залюбити дітей, от все найкраще їм даю – одяг, іграшки, гуртки, спортивні секції, подорожі. 

І от рік тому мама почала часто до мене дзвонити та скаржитися на гроші:

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Зарплату на пекарні затримують, не дають тижнями. Боюся, аби мене взагалі не вигнати геть. Як я житиму без грошей? 

Мені стало шкода маму. Дійсно, через війну ціни на все виросли, а зарплати стали копійчаними. Тому раз на тиждень могла їй скинути на картку тисячу гривень, коли приїздила у гості, то купувала стільки гостинців, що ручки пакетів рвалися. 

– Доню, я ж цей, ну продукти сама можу купити. Ти б краще мені грішми давала. Тим паче, тут в нас дешевше, так зекономити можна. 

Пошепки

Я давала гроші і ні копійки не жаліла. Адже це моя рідна мама. Хай піде у приватну клініку на огляд, купить собі найсмачніші солодощі, якусь гарну кофтинку чи курточку на осінь, аби не мерзла. Мій чоловік не був проти, адже так само фінансово допомагав своїй мамі та вітчиму. 

Завезла дітей до мами у гості, бо в школі канікули. Ну і заодно взяла 3 пакети з продуктами. Купила декілька пачок макаронів, олію, солодощі, намазки, сосиски, гомілки. Прям весь раціон їм на тиждень. 

У мами дітки пробули з суботи до неділі. Однак, я вирішила зробити малюкам сюрприз та приїхати швидше, бо сумували, щодня просили приїхати та капризували у слухавку. 

Маму, звісно, я не попередила. Заходжу додому, відчиняю холодильник – а там пусто. Ні м’яса, ні овочів та фруктів. Ну от таке враження, що там армія живе. Але старший син Андрій поділився одним “секретиком”:

– До нас дядько Роман приходив і мама йому віддала мої цукерки.

– І все?

– Ні, ще макарони. 

От і пазлик склався – мама тихцем віддавала всі продукти братові. Я вирішила з нею серйозно поговорити. Ну може діти вигадують та фантазують? 

– Ну доню, Ромчик зараз мало отримує, не вистачає на прожиття. 

– Як це? Мамо, ти брехала мені?

– Так, інакше б ти не дала грошей. 

Я зібрала дітей та поїхала додому. Мама тиждень до мене телефонує, але не підіймаю слухавку. Раптом, знову почне мені брехати та гроші просити? Взагалі хочу її провчити та сказати, аби повернула “борги”. Бо це не нормально, аби мама так обкрадала рідну доньку! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector