Рідний син хотів прогнати маму з квартири. Але тоді на допомогу Олені прийшов співробітник. Такого завершення скандалу вона точно не очікувала

Микита тоді тільки ходив у садочок, коли не стало його батька. Важка хвороба підкосила чоловіка, він боровся з останніх сил. Жінка, Олена, залізла у шалені борги заради того, аби вилікувати Дмитра. Однак, у Бога були свої плани на чоловіка.

Так Олена залишилася сама з маленьким сином. Грошей в родині бракувало, тому жінка після роботи на базарі ще прибирала вночі супермаркети і магазини, мила підлогу, вікна, двері. Кожну гривню економила, аби купити додому смачні продукти, нову іграшкову машинку для сина чи заплатити за комунальні послуги. А собі брала одяг на секонд-хенді. 

Тільки от син як виріс, то не дуже цінував мамині старання. У школі любив битися, прогулювати уроки, погано говорити до вчителів. Не раз Олену викликали до директора, але Микита все виправдовувався.

– Синку, це погана для тебе школа. Я тебе в іншу переведу, обіцяю. Ніхто не посміє ображати мого сина. 

За 11 класів Микита змінив приблизно 5 шкіл точно. Вчитися геть не хотів, не зумів пройти на державну форму навчання. Тому Олена брала підробітки ще на вихідні, аби оплатити синові університет. 

А після 3 курсу Микита без попередження забрав документи:

– Надоїло вчитися! Що мені з того диплому?

– Але без нього тебе не візьмуть на роботу.

– Нічого, я щось без диплома знайду!

Однак, за декілька місяців Микита не найшов нічого. Бо не шукав! Тільки сидів вдома, грав комп’ютерні ігри, тихцем брав у мами гроші та робив стави на спорт. Частіше програвав, ніж вигравав. 

Жінка навіть вирішила запитати у директора, чи нема для її сина якось вакансії.

– Хм, на склад треба вантажників. А якщо має водійські права – то може їздити і товар розвозити бусом. Зарплата нормальна. Та що нехай завтра прийде на співбесіду. 

Тільки от ця ідея не дуже сподобалася Микиті:

– Що? Вантажником? Я що, якийсь чорнороб чи що? 

На роботі Олена ходила дуже засмучена та навіть плакала. Це помітив її напарник Антон:

– Ну чому ти плачеш? Щось погане трапилося?

– Та син ніяк за голову братися не хоче. Вже не знаю, що з ним робити.

Пошепки

– Хочеш, я поговорю?

– А ти можеш?

– Постараюся. Знаєш, мужик мужика точно послухає.

Після роботи Олена з Антоном пішли додому. Однак, у квартирі їх зустріла не дуже приємна картина – Микита з друзями сиділи, пиячили, грали у карти та слухали голосно музику. Ще й палили одразу в кімнаті.

– Сину, а що це таке?

– Ма, відвали. До мене друзі прийшли, не бачиш чи що? Ти нам заважаєш, давай, сховайся десь на кухні.

– Тобі не соромно так до рідної матері говорити?

– Дядю, а ти взагалі хто такий? Ще будеш мені права качати?

Тоді Антон просто взяв та добре влупив Микиті по чолі. Інші друзі одразу притихли, швидко накинули куртки та втекли геть. 

– Не смій так говорити. Ану проси вибачення негайно!

– Мамо, що цей мужик собі дозволяє? 

– Я зараз тебе за шкірку візьму та винесу. 

Антон взяв Микиту за шию, нагнув та вишвирнув з квартири. А Олена… вона просто стояла і дивилася на це все. Коли Антон зачинив двері, то вона аж спокійно видихнула.

– Нікому в житті не дозволяй витирати об себе ноги. Навіть якщо це рідні діти.

Антон ніжно обійняв Олену. Жінка тоді заплакала, але від щастя. Нарешті у її житті знайшовся той чоловік, який може захистити від проблем та підставити своє мужнє плече. 

На Вашу думку, Микита ще виправиться чи ні? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector