Рік після розлучення до мене у гості прийшла свекруха. І я була вражена, коли побачила її “подарунки”. Одразу почала плакати та цілувати їй руки

Я ще рік тому розлучилася з Петром. Якщо коротко, то в нас були різні інтереси. Я виконувала хатні справи, доглядала за дитиною, працювала. А Петро просто розважався. Він був поганим батьком та ще гіршим чоловіком. Чесно, от не знаю, що було в мене в голові, коли я виходила за нього заміж.

Розлучалися ми з гучним скандалом, чоловік розповідав всім родичам та друзям про мене гидкі історії, пліткував. Навіть хотів зробити тест ДНК, бо сумнівався, що наш Микола його рідний син.

Я з тих нервів дуже схудла, постійно плакала, нічого не могла їсти. Після розлучення ми переїхали до батьків. Адже квартира – це подарунок Петрові від його мами, Орисі Мирославівни.

– Ти тут ніхто, забирайся геть! Можеш навіть на вокзал поїхати, мені все одно.

Рік Петро не платив аліменти. Я працюю секретарем, однак, цієї зарплати не вистачає на те, аби повністю утримувати сина. Ну і моя мама допомагає, купує йому одяг чи оплачує йому заняття футболом.

І от нещодавно до мене у гості приїхала свекруха. Чесно, я не очікувала, що пані Орися захоче зі мною поспілкуватися. Адже вона досить довго працює в Італії та навіть ніяк не коментувала наше розлучення.

– Аню, можна пройти? Я поки тут, в Україні, то хотіла вас провідати.

– Прошу, заходьте на кухню.

Пошепки

Зі свекрухою у мене нормальні стосунки, я зла на неї не тримала.

Однак, пані Орися мене дуже здивувала. Вона привезла з Італії 2 великі пакети з продуктами, одяг для онука та іграшки. І поки Миколка грався, пані Орися простягла мені товстий конверт:

– Ось тут поки 5 тисяч євро.

– Навіщо?.

– Та бо я знаю, який Петро тюхтій. Погано його виховала і от ти зараз пожинаєш ці плоди. Так що це я винна у тому.

– Навпаки, ви нас врятували.

Свекруха пообіцяла мені фінансово допомагати до повноліття онука.

Так, мені не пощастило з чоловіком. Але зате в мого сина прекрасна бабуся. Дуже радію, що хоча б з колишньою свекрухою змогла зберегти чудові стосунки…

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector