Рік закінчується, а ти ні

Навіть якщо зараз в середині вас панує хуртовина, а Світ стоїть ошатно одягнений в білому пальто, такий красивий та поважний…

Життя завжди дає нам час для того, щоб просто розпочати відчувати, а не робити, відкрити та пізнати себе, як стареньку невеличку скриньку з балериною, яка точно у тебе ще залишилася від бабусі.

У цій скриньці завжди лунає музика, вона зіткана з яскравого світла та сліз.

Рік закінчується, як і закінчуються очікування, терпіння, образи та непорозуміння. 

Рік завершується, а разом з ним відходить назавжди в минуле обірвана телефонна розмова на півслові, силует до болі колись рідної людини.

Все, що нам залишається — це відпустити ситуацію та визнати подумки, що це не був наш найкращий рік, але і ми в ньому зробили багато помилок.

Але якщо ми мали сили пройти його, значить у цьому є сенс. В кінці року можна непомітно для себе відшукати двері туди, де завжди подумки хотів побувати, але нічого не вистачало часу та можливостей: всередині себе!

Це невеличке відкриття, допоможе тобі назавжди відчути себе сильнішим та набагато витривалішим. Те, що ти побачиш всередині себе, назавжди стане твоїм скарбом.

Просто пам’ятай!

Рік закінчується, а ти ні.

Не можна здаватися та опускати руки тільки через те, що в один момент ти добряче спіткнувся — це дорого обходиться.

Йдіть своєю дорогою, відчиняйте нові двері, забувайте всі негаразди та насолоджуйтеся життям. І головне — будьте в гармонії зі своїм внутрішнім «я».

А ви погоджуєтеся з написаним?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: