Різниця між чоловічою і жіночою зрадою

Жіноча та чоловіча зрада – це не одне і те ж. Ось декілька причин чому…

В чому полягає різниця між чоловічою та жіночою зрадою?

Багато хто вважає, що цим питанням не варто задаватися, мовляв, зрада є зрада і нема чого шукати різниці, мотиви, чи інші деталі цього явища.

Але все ж різниця є, і її варто знати.

По суті, сам статевий акт зрадою не вважається. Допустимо, якщо хтось не обіцяє нічого своєму партнерові, не говорить про свої почуття, не проявляє любов, а стосунки будуються лише на інтимі, то не є зрадою мати такі ж стосунки ще з кимось. Тобто зраджують кохання, а не статевий акт.

Що таке жіноча зрада?

Коли жінка кохає, вона не бачить інших чоловіків. Вона не хоче їхньої уваги, їй не цікавий більше ніхто, крім того одного єдиного. Вона готова заради нього на все, лиш би він був задоволений нею. Жінка кохає виключно одного. Якщо вона обирає між двома, значить не любить жодного.

Тобто жінка, яка пішла на зраду, більше не кохає свого чоловіка. Вона охолола до нього. ЇЇ тримає обов’язок, звичка, діти, майно – будь-що, але не кохання. Жінка перестає любити, коли не відчуває більше своєї значущості. Спочатку чоловік обіцяє їй зорі з неба, а потім ставить біля плити та не звертає уваги. Тоді вона пускає свою жіночу силу в інше річище: материнство, творчість, волонтерство, або зраду.

Пошепки

Якщо чоловік “купує” собі дружину, то він мусить бути готовим до зради. Так, вона любить його статус і розкішне життя, але не його. Жінка хоче кохати, а тому її серце шукатиме когось, хто міг би задовольнити її в цьому плані. Такі жінки залишаються з чоловіками, які їх утримують, але й можуть дозволити собі чоловіків, яких любитимуть.

Висновок: жінка, яка задоволена своїми стосунками та кохає свого чоловіка ніколи не зрадить.

Що ж таке чоловіча зрада?

Чоловіча зрада набагато простіша. Він не будує собі ілюзій, як житиме з коханкою, будуватиме сім’ю і виховуватиме дітей. Йому цього не треба. Він хоче від неї тільки разової втіхи на цей момент. Проте сам чоловік розуміє зраду тільки в тому випадку, якщо він покинув свою дружину заради іншої жінки, якщо він закохався в іншу.

Зазвичай, чоловіки не шукають для інтиму кращу жінку, ніж його дружина. Може підійти практично будь-яка для зради. Біль того, чоловік може мати коханок і продовжувати любити свою дружину.

Чоловік часто не розцінює жінку, з якою зраджує, як власне жінку. Вона для нього більше виглядає, наче звичайна можливість реалізувати всі свої фантазії, бажання самоствердитися. Тому й коханки зазвичай різні. до однієї та тієї ж їх в такому випадку не тягне.

Нерідко чоловіча зрада супроводжується тим, що жінка перестає дбати про себе, або відмовляється від різномаїття подружнього обов’язку. Тоді чоловік шукає собі тимчасові розваги, поки все не наладиться

Тому обом в парі потрібно працювати над тим, щоб не було зрад і розчарувань. Любіть один одного і дивуйте, тоді ваш партнер не шукатиме нікого на стороні.

А що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector