Робіть це, щоб виглядати молодше, ніж зазначено в паспорті

У МОЗ заявляють, що насправді молодість триває аж до 40-45 років. Далі йде зрілість – це від 45 до 60 років, а люди похилого віку – це ті, кому за 75. Тож годі вам говорити про старість у свої неповно 40. Сміх та й годі. Втім, не всі люди ставляться до свого віку з таким оптимізмом. Бо вік і справді не завжди залежить тільки від року народження та цифр у паспорті. Тож ми нерідко приміряємо на себе старість швидше зазначеного часу. 

Та й зовнішність часом не відповідає реальному статусу. А трапляється таке точно не від хорошого життя. Тому сьогодні погоримо про те, як обдурити всіх довкола і виглядати молодше свого ж віку.

Молодости и старости картинки, стоковые фото Молодости и старости |  Depositphotos

Жінки

Стає ніяково, коли вітчизняні панянки дивляться на своїх голлівудських однолітків з ідеальним тоном шкіри та шикарними фігурами. Нас, звичайних середньостатистичних жінок, таке щастя не застане. У нас не все так добре, як би нам того хотілося. У нас все залежить від генетики, роду діяльності, місця проживання. Тому не слід навіть порівнюватися себе із жінками з обкладинки. Сьогодні існує безліч вагомих причин, які не залежать від самої жінки, але все ж таки змушують її виглядати старшою за свій вік.

Майже все своє життя жінка перманентно перебуває у чотирьох стінах. Все рідше ми одягаємо сукну, взуваємо підбори і присвячуємо час собі. А про макіяж взагалі мовчимо. Та й для кого у 50 років так наряджатися? Тут би з роботи прийти, вечерю зварити, дітей вкласти, з чоловіком побутові питання вирішити – ось і все. Який тут фітнес, дієти, спа-процедури? Ні грошей, ні часу, ні бажання. Через такі  стереотипи, що місце жінки тільки на кухні, ми й починаємо чхати на себе, забуваючи, що вік для краси не має ніякого значення. Ми хочемо стати ідеальною дружиною, забуваючи стати кращим другом самій собі. Тож і нав’язуємо у свої 50 справи типової старенької бабусі: консервація, садівництво, город, худоба.

Дача женщина картинки, стоковые фото Дача женщина | Depositphotos

Хоча в душі так хочеться просто відпочити, почитати книгу, як колись у молодості, сходити на танці чи просто прогуляти парком. Втім, ми просто зітхаємо і кажемо, що все це розваги для молоді, а не для нас. Але ми навіть не помічаємо, як самі старимо себе подібними думками. 

До того ж сучасну жінку можна назвати дуже багатофункціональною. Вона прибігає з роботи, готує вечерю, миє посуд, прибирає, вчить уроки з дітьми, пере. А це провокує неабиякий стрес, що своєю чергою точно не омолоджує наших красунь. Так на голові з’являється перша сивина, падає зір, погіршується сон та апетит. А потім цей набір добряче віддзеркалюється на зовнішності.

Часу ні на що не вистачає. Та й помогти нерідко просто нікому. Ось так жінки присвячують себе сім’ї, забуваючи про власне Я, яке теж потребує не менше уваги.

7 красивоцветущих растений, которые можно посадить на даче весной | Женский  клуб

Красиві сукні та яскравий одяг – уже неактуально. Краще закутатися в перше ліпше пальто і поснувати із самого ранечка на роботу. Так мода починає здаватися непотрібною дурістю. Але варто зауважити, що гардероб жінки також впливає на її зовнішність, статусність та перше враження про вік.  Не знецінюйте себе тільки тому, що вам уже давно не 20 років.

А ще краще – більше посміхайтеся. Так-так. І стежте за своїми зубами. Це ще один нюанс, який може додавати вам зайвих років. Не думайте, що, поки зуби не болять, то не треба їх перевіряти і лікувати. Не доводьте себе до критичних станів. Постарайтеся задля чарівної посмішки.

Отож, хоч старість не зовсім залежить від нас, як і вік, зате самосприйняття та самоподача – цілком у нашому розпорядженні. Знаємо, що чимало залежить від умов та фінансового становища, але просимо вас не забувати про самих себе. Старайтеся доглядати за собою навіть самотужки. Або хоча б не ускладнюйте ситуацію і не додавайте собі віку неправильними діями.

Пам’ятайте, що для вроди вік не має значення.

А як ви доглядаєте за собою?

Ви виглядаєте на свій вік?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector