Роблю ароматизатори для дому власноруч – запах зекономлених грошей завжди приємний

Нещодавно придбала собі нову квартиру. У ній витав жахливих запах, який я ніяк не могла вивести, скільки б не провітрювала приміщення. Знайомі порадили поставити ароматизатори, але ціни на хороші освіжувачі повітря зараз захмарні. Тому довго думати я не стала і вирішила зробити все самотужки. 

Прикинула, що саме мені знадобиться, склала список і вирушила до супермаркету. Всі інгредієнти обійшлися мені куди дешевше, ніж справжній дифузор.

Перед тим як взятися за приготування, я вирішила прочитати трохи корисної інформації про те, чим збираюся займатися. І дізналася, що існує безліч варіацій ароматизаторів приміщення. Існують навіть спеціальні лампи. У них дуже цікава схема роботи: у готовий відсік слід помістити трохи ефірної олії і ввімкнути прилад, що підігріватиме і розпилюватиме аромат. 

А ще навіть власноруч можна зробити ароматичну вазу. Для цього достатньо помістити в неї сухі бутони троянд і капнути зверху трохи ефірної олії.

А ще перед приготуванням ароматизатора слід звернути увагу на різноманіття ефірних олій. Річ у тім, що вони бувають двох видів: натуральні та синтетичні. Тому останні наповнять ваше приміщення хіба що концентрованим запахом, позбутися якого буде дуже важко. Краще віддавайте перевагу натуральному.

До речі, щодо натуральних масел, вони бувають адаптивними. Тобто, якщо ви обрали правильний аромат, то ви не відчуватимете його весь час. Він вдарить у ніс тільки, коли ви ввійдете до приміщення, а тоді відбудеться ефект звикання. Втім, це не є ознакою того, що олія перестала виконувати свою основну функцію.

А тепер перейдімо до суті. Для того, щоб зробити ароматизатор власноруч, вам знадобиться:

скляна тара;

85 мл оливкової олії;

15 мл спирту;

20–25 крапель ефірної олії;

Пошепки

бамбукові палички.

Процес:

Для початку налийте оливкову олію в скляну баночку. Підійти може й кокосова олія. Далі додайте до неї спирт та ефірну олію. Запах обирайте той, який вам найбільше до вподоби.

Тепер слід закрити баночку кришкою і збовтати вміст. Дайте рідині настоятися 24 години перед безпосереднім використанням.

Помісти в отриману суміш бамбукові палички можна буде тільки через добу. Замість них, до слова, я використовую звичайні довгі шпажки як для канапе. За таких умов запах краще поширюватиметься кімнатою. 

Можете поставити готовий ароматизатор у будь-якому комфортному для вас місці. 

Я не пожаліла про свої експерименти і раджу спробувати вам!

Вдалі поєднання ефірних олій

Ви, звичайно ж, обираєте ті запахи, які вам більше до вподоби, але хочу порадити вам непогані поєднання. Раптом колись знадобиться. Актуальним зараз буде свіжий запах, а також цитрусові. Тому можете купити пляшечку лимонної ефірної олії.  Також годиться лаванда та м’ята.

Сама ж я віддаю перевагу поєднанню жасмину та цитронели з м’ятою. Також вдалим варіантом буде поєднання евкаліпта, олії лимона та олії чайного дерева.

Отож, можете експериментувати, створюючи затишок у своєму домі. Повірте, це дуже просто!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Як ви створюєте затишок у квартирі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector