Родина мого сина руйнується на очах. А все через горе-родичку

Рік тому мій єдиний син Петро одружився. Я на святі не могла стримати сліз від радощів. Хочу сказати, що моя невістка Оленка гарна та вихована дівчина, а ще дуже красива. Але, чесно кажучи, я відчуваю, що вони скоро напишуть заяву на розлучення. А все через сваху, пані Тоню.

Діти почали жити разом тільки після того, як розписалися – це була така умова у Антоніни Миколаївни. Мовляв, про спільне життя треба думати тоді, коли у вас спільне прізвище. Ну а я зі своїми порадами не пхала носа у їх справи. Тільки коли син дійсно звертався за допомогою, то я могла зарадити добрим словом. 

І після весілля молодята переїхали жити у квартиру Петра, яку йому залишила покійна бабуся. Я бачила, яка Оленка чудова господиня, піклується про чоловіка та родинний затишок. Ось прийду в гості – а там чистенько, всі речі охайно поскладані, на плиті смачний борщик. Однак, така ідилія тривала не довго. 

Пані Тоня “захворіла”. То у неї головний біль, ноги крутить чи погане самопочуття. Я одразу не повірила у цей дешевий цирк, адже знаю, що сваха довго жила з донькою. А тут зосталася сама. І таким хитрим методом зараз хоче її назад переманити. Бідна дівчина ледь не щодня після роботи їхала аж на інший кінець міста, щоб жінці вечерю приготувати, ліки купити. І щоразу пані Тоня не хотіла її відпускати, навіть слізьми маніпулювала. 

Бувало, що Оленка часто залишалася у неї ночувати. А потім прийшла до Петра і заявила:

– Треба до мами переїхати, бо вона одна не справується. Я їй допомагатиму.

Я синові одразу сказала, що це дуже погана ідея, адже молодята повинні жити окремо від батьків і крапка. 

– Це всього-на-всього на декілька днів, ну місяць максимум. Я їй допомагатиму, ось побачиш. До речі, можна нашу квартиру здавати в оренду, буде додатковий заробіток. Тим паче, попит великий! – заспокоював син.

Але я дарма сподівалася, що ця епопея швидко завершиться. Ось минуло вже майже 3 місяці, а вони досі живуть у свахи. Знаю, що у жінки норовливий характер. 

– То я голосно гупаю зранку, то не ту чашку взяв для кави. А якщо я намагаюся їй перечити – то вона завжди каже одне і те саме “я тут господиня, а ти ніхто”. Оленка намагалася нас помирити, але марно. Словом, я вже не витримую там жити, – скаржився син.

І місяць тому його терпіння дало велику тріщину. Здається, що то була дрібниця – син просто зранку голосно говорив телефоном. А пані Тоня вже так ситуацію перекрутила. Словом, Петро зібрав всі свої речі та переїхав до мене. 

– Я їй поставив ультиматум – або я, або мама. Вона сама прекрасно бачить, що тещі вже добре, ось тільки ми за поріг – вона і на двір вийде, і з подругами почне пліткувати. Але тільки-но Оленка заходить, то пані Тоня удає, що її серце болить. Хоча показує на печінку. Вже чисто забрехалася. 

Чую, як він щовечора розмовляє з Оленкою телефоном та просить повернутися додому. Може навіть плакати у слухавку. Але дівчина вагається. Сваха так крутить своєю донькою, немов то її особиста іграшка. А мені дуже шкода. Адже бачу, як через її витівки руйнується молода родина. 

Декілька днів тому підслухала, як Петро розмовляв з людьми, які орендують у нього квартиру. Він просив їх з’їхати геть.

– Синку, Оленка до тебе повертається?

– Вона ще досі не дала мені остаточної відповіді. Та і чесно, мені набридла ця вся метушня. Вона доросла жінка, то нехай родить все, що хоче. Вже байдуже. Я одружений, але живу так, немов у мене дружини, – відповів син.

Чесно кажучи, я вже сама готова піти до свахи та серйозно з нею поговорити. Ну хіба так можна? Вона ж доросла жінка, повинна розуміти, що її донька має право на особисте життя. 

Чи, можливо, краще з Оленкою? Щоб ось так не зіпсувати стосунки ще більше… Адже тихо сидіти та спостерігати за таким цирком я вже не можу!

Що б ви порадили зробити жінці у такій ситуації? Варто поговорити чи забути про цей випадок? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector