“Родзинки + вода = вдячна печінка”. Чи дійсно настій з родзинок допомагає при різноманітних захворюваннях захворюваннях?

Печінка є дуже важливим органом для нашого здоров’я.

Це справді універсальний орган, який виконує понад 500 функцій. Умовно їх можна розділити на три великі «блоки»:

– зовнішня функція – формування і виділення жовчі;

– внутрішня функція – обмін речовин і кровотворення;

– бар’єрна функція – захист організму від токсинів та інших шкідливих речовин.

Тому ми повинні дбати про здоров’я печінки. 

На просторах інтернету часто можна побачити матеріали, які стверджують про те, що родзинки лікують від великої кількості захворювання, зокрема:  очищає печінку від токсинів, лікує від серцевих захворювань, очищає від «поганого» холестерину, відновлює порушені функції жовчного міхура,  зміцнює імунітет, м’язи, зуби і кістки, та ще багато іншого. Можливо, ви теж зустрічали статті, де вказано, як готувати відвар для очищення печінки. Однак сьогодні редакція “Пошепки” хоче розвіяти цей міф.

Родзинки дійсно містять велику кількість вітамінів та мікроелементів, зокрема: калій, мідь, марганець, фосфор, вітаміни групи В та інші… Однак ще досі не було проведено жодного дослідження, яке доводило ефективність застосування родзинок для лікування різних захворювань.

Згідно з перевіркою фактів «Вокс Україна»  вживання родзинок в невеликих дозах – безпечне. Якщо з’їсти багато родзинок, це може спричинити діарею. Є люди, у кого родзинки можуть викликати алергію. 

Немає достатньо доказів ефективності родзинок при серцевих захворюваннях, діареї, геморої, високому рівні холестерину, підвищеному артеріальному тиску, раку товстої та прямої кишки, пошкодженні печінки, рясних місячних, кашлі, незначних кровотеч, екземі, атеросклерозі, болі у м’язах, варикозному розширенні вен, старінні шкіри та симптомів менопаузи. Так само немає доказів лікувального ефекту родзинок при очищенні печінки від токсинів, гепатиті, цирозі та інших станах та хворобах, які називають у матеріалах, що поширюються мережею. Ви зустрічали схожу інформацію про родзинки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector