Роками колишня невістка заробоняла бачитися з онукою. А тепер згадала про існування бабусі в цьому житті!

У 2015 році мій син розлучився. І хоча з колишньою невісткою я взагалі не сварилася, але Марія заборонила мені бачитися з онукою. Ось так просто взяла і обрубала всі зв’язки чисто. 

Не раз я бачила її та внучку Мирославу, але вони навмисне переходили дорогу та навіть не віталися. Андрій приїздив до Мирославки хіба на якісь свята або ж гроші на аліменти дати. Хоча Марія щоразу жалілася, що колишній дуже мало платить і їй не вистачає на прожиття. 

Якось мені на роботі дали 2 путівки у санаторій в Моршині. Думала взяти онучку, щоб ми удвох відпочили на вихідних. Але Марія взагалі не хотіла підпускати до мене онучку. Сказала, що я навмисне все вигадала, аби дитину забрати геть. 

Ну а мій син потім знайшов другу жінку, Аню. Вона мала дитину від першого шлюбу, сина Данилка. Я добре прийняла що нову невістку, що її сина. 

Але про це дізналася Марія. Який вона скандал зробила, аж гріх згадувати. Кричала, лаялася, ще й дитину почала намовляти проти рідного тата:

– Бачиш, тато Андрій тебе не любить! В нього вже інша родина.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Не дивлячись на те, що колишня не давала бачитися з дитиною, Андрій щомісяця платив аліменти. Інколи ще зверху давав 500 чи тисячку. Нічого не жалів для Миросі. Навіть через класного керівника передавав якісь гостинці та солодощі. 

Але за роки дитина геть від батька віддалилася. В Андрія вже своя родина, народився синочок Матвій. І якщо колишня жінка аж так проти спілкування, то чого ми будемо далі пертися і гнути свою лінію? Хіба могла від родичів дізнатися, як там Мирося поживає. 

Тиждень тому мені кума сказала, що Марія збирається на заробітки податися. Мирославі зараз 15, закінчує 9 клас. Але вчиться дуже погано, відстає від всіх у класі. Що з неї буде далі – не знаю.

Пошепки

І щось мені підказує серце, що Марія їде закордон, аби нового чоловіка знайти. Я вперше за стільки років зателефонувала сама до Марії, аби поговорити:

– О, то вам вже хтось встиг донести. Не місто, а якесь село з пліток.

– На кого ти Мирославцю залишаєш? 

-Вона сама якось дасть ради. 

– Сама у 15 років? 

– А що тут такого? Хай вчиться бути самостійною. Хочете – можете внучку до себе забрати, якщо такі великодушні. 

Я би рада забрати Мирославу. Однак, в онуки дуже складний характер. І вона мене геть не пам’ятає. Моя маленька зарплата на двох не прогодує. 

Андрій має своїх синів. І не знати, як на братиків відреагує Мирослава. Адже Марія їй казала, що тато проміняв її на інших дітей. Боюся, аби вони між собою не почали ворогувати. 

І, якщо чесно, трішки гірко на душі. Адже всі ці роки ні невістка, ні онучка не цікавилися нашим життям. Ну Бог з Андрієм, то не моя справа. Але Мирося жодного разу не зателефонувала до мене та не привітала з днем народженням чи іншими святами. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector