Роман п’ять років тому вирішив “провчити” дружину. Для того, щоб вона почала його поважати. Метод виховання власної жінки порадили йому друзі. Правда, результат був зовсім інший

Роман п’ять років тому вирішив “провчити” дружину, для того, щоб вона почала його поважати. Метод виховання власної жінки порадили йому друзі. Правда, результат був зовсім інший. 

Роман – брат подруги, дуже хороший хлопець… принаймні так здавалося. Батьки були простими людьми, мати – вчителька української мови, а батько викладав фізику. Та й хлопець був теж розумним. Навчання йому давалося легко. Першим ударом для нього було те, що він не вступив в бажаний університет.    

А після цього одразу армія. Насправді, таких хлопчиків батьки рідко пускають в армію. Він любив поезію та класичну музику, а от зброя – це не до нього. 

Після армії він неабияк змінився.

Вступати вдруге до університету він відмовився та й став далекобійником. Більшість часу він проводив в рейсах, а у вільний час приділяв зеленому змію.

Батьки дуже переживали через такий його спосіб життя. Правда, все змінилося, коли він знайшов свою майбутню дружину. Та й батьки були не проти такого шлюбу, хоча вона була старша та ще й з дитиною. А все через те, що Роман з нею перестав пиячити.

Переїхав до неї та й жили так рік чи два. Вже не пам’ятаю. Як раптом дзвонить до мене подруга та й жаліється, що прийшов Роман з сумками в батьківську хату. 

– Я його питаю, що сталося, а він каже – дістала вона, я з рейсу приїжджаю, хочу розслабитися, а вона стоїть над душею та й одне й те саме: ти зіп’єшся скоро, не пий. 

Та й зробив Роман так, як йому порадили знайомі чоловіки. Прийшов в хату стукнув по столі та й сказав:

– Господар тут я, ти хто така, щоб вказувати мені?! Я взагалі тебе з багажем взяв, тепер сиди і мовчи, за те що я твою дитину годую. Та й знов вагітна! А я хіба знаю від кого? Я весь час у рейсах, звідки можу знати, кого ти тут додому водиш?

Стукнув, і спати пішов. На ранок йому сумку і зібрали …

Мама з сестрою були шоковані, вони не знали, що невістка вагітна. Вона їм була непотрібна, але от Роман з нею не вживав алкоголю, тому всіма способами намагалися повернути жінку.

Роман і сам був упевнений, що приповзе дружина – йому мужики говорили, що жінки після такого швидко тихими стають. А вона не приповзла. І спочатку ввічливо, але наполегливо просила рідню її не турбувати. Так і розлучилися.

Пройшли роки, а Роман геть спився. Роботу закинув та й сидить у батьків на шиї. Вони ж возять його кодувати, до бабок всяких, лікарів… нічого не допомагає. 

Повторю: не намагайтеся зробити боляче близькій людині заради своєї вигоди. Бумеранг повертається. 

Ви б теж так зробили на місці дружини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector