“Російські книги — на макулатуру, гроші — на ЗСУ”: на Львівщині влаштували акцію зі збором книг

Рава-Руська бібліотека вирішила організувати досить незвичну акцію і влаштувала збір російських книжок. Пізніше вони планують здати їх на макулатуру і зібрані кошти відправити на ЗСУ.

Катерина, учасниця акції, прийшла до бібліотеки попрацювати в інтернеті.

“В нас є підручники російськомовні, оскільки зараз ми їх взагалі не читаємо, то вирішила принести і долучитися до цієї акції. Я вважаю, що в наш час дуже важливо є робити навіть найменші кроки, навіть як кожна людина долучиться, ми зберемо велику суму грошей”, — каже жінка.

З 5 липня і дотепер уже зібрано понад 100 кілограмів книг.

“Приносили переважно старші люди. Є російські автори — Достоєвський, Грибоєдов, ще була така “Библиотека юношества”. Ми наголошуємо тим, хто приходить в нашу бібліотеку, можливо, у них є такі книги”, — каже бібліотекарка Надія Симочко.

Надія зазначає, що усі вторговані кошти вони планують перерахувати на ЗСУ. Усі роблять те, що можуть. Бібліотека — це джерело книг і знань. Тому це те, що вони можуть зробити для нашої перемоги!

Також до збору книжок долучилися сільські бібліотеки з довколишніх сіл – це 16 філій Рава-Руської публічної бібліотеки. Акція, яку назвали “Разом до перемоги – все буде Україна” триватиме до кінця серпня. Організатори сподіваються, що вдасться зібрати не менше тони книжок, які здадуть на макулатуру.

Пропонуємо ділитись інформацією та ідеєю цієї акції, щоб допомагати нашій армії. Разом ми сила!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector