Як розблоковувати сідничний нерв: прості способи зняти біль

Сідничний нерв  – найдовший і широкий одиничний нерв в організмі, що проходить від попереку до ступні.

При його подразненні або защемленні можуть виникати дискомфортні відчуття, біль, оніміння, печіння та поколювання. Це значно заважає працездатності людини. 

Ми для вас підготували  вправи, які розблокують сідничний нерв та позбавлять болю.

Спеціальний комплекс вправ від доктора медичних наук Сергія Бубновського ефективний при защемленні.

Такі вправи можуть й загалом оздоровити опорно-рухову систему. Кожну позицію слід виконувати 12-15 разів: 

Розслаблення і прогинання спини. З цією метою потрібно стати на карачки, з упором на руки, й плавно прогинати спину на вдиху, на видиху навпаки слід вигнути спину.

Пошепки

Розтягування. Далі потрібно сісти на ліву ногу, а праву простягнути поперед себе. Робити нахили вперед. Для ефективного витягування руки розмістити по діагоналі в сторони і опускаємо голову. Потім повернутися в початкове положення.

Вихідна позиція – як і в попередніх вправах. Тільки тепер потрібно таз повністю опустити на п’ят, а руками тягнутися вперед.

Зміцнюємо прес.  Виконувати звичайні скручування, намагаючись ліктями торкнутися колін.

Сядьте на п’яти. Зробіть вдих й підійміть таз, щоб ви стояли на колінах, при цьому руки розставте в сторони. На вдиху підніміться і витягніть руки в сторони.

Розтягуємо м’яз. Потрібно лягти на спину й випрямити руки й ноги. Потім зігнути одну ногу в коліні й обхопити її руками. Розтягувати сідничний м’яз, підтягуючи ногу до грудного відділу. Пауза 2-3 секунди.Потім повторити на іншу.

Даний комплекс можна використовувати для профілактики ішіасу, однак гімнастика не може замінювати лікування, хоча може його доповнювати. Перед використанням в період загострення обов’язкова консультація з лікарем

Вам була корисною ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector