Розблокувати сідничний нерв і позбутися від нестерпного болю дуже легко: треба всього лише робити ці дві вправи кожен день

Найбільший нерв в нашому тілі — це сідничний нерв. Він починається в області попереково-крижового нервового сплетення і розгалужується по всій нозі, забезпечуючи її іннервацію — чутливість і правильний рух. Але найбільший нерв створює і найбільші проблеми нашого тіла. Його защемлення супроводжується пекельним болем і дискомфортом. В окремих випадках проблеми з сідничним нервом призводять навіть до повної втрати кінцівками своїх властивостей.

Коли виникає проблема з сідничним нервом, людина, скорчившись від болю, готова на все. Лікарі, як правило, вирішують проблему дуже радикально: тривалим курсом хворобливих уколів і не менш болючих процедур.

На щастя, існують спеціальні вправи, за допомогою яких ви дуже швидко розблоковуєте нерв, знімете запалення і позбудетеся від больових відчуттів.

У цій статті ми розповімо і покажемо Вам дві найефективніші вправи, завдяки яким ви забудете про проблеми з сідничним нервом.

Вправи для розблокування сідничного нерва

Вправа № 1

Для початку потрібно лягти на рівну тверду поверхню і зігнути одну ногу в коліні.

Обхопіть зігнуту ногу двома руками і повільно підтягуйте її до грудей, наскільки це можливо.

Тримайте ногу, максимально підтягнутою до грудей, і утримуйте її в такому положенні 30 секунд.

Поверніть ногу у вихідне положення, відпочиньте 1 хвилину і повторіть вправу ще 2 рази.

Вправа № 2

Ляжте на тверду рівну поверхню. Зігніть обидві ноги в колінах.

Обхопіть ноги руками під колінами і схрестіть їх, як показано на малюнку вище. Лежите в такому положенні 30 секунд.

Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу ще 2 рази.

Запропоновані дві вправи можна робити окремо, але ефективність значно зростає, якщо виконувати вправи в комплексі. Лікарі — неврологи схвалюють даний комплекс і часто радять його своїм пацієнтам.

Але проблему з сідничним нервом, як і будь-яку іншу, легше запобігти, ніж боротися з нею. Намагайтеся поменше сидіти. Приділяйте більше часу фізичній активності. Якщо можна вибрати, доїхати або дійти пішки — завжди ходіть пішки.

Виконуйте зарядку щоранку. У ранковий комплекс так само можна включити запропоновані вище вправи. Так само ефективно додати ці вправи в розслабляючий комплекс фізичного навантаження перед сном.

Не забувайте так само, що самолікування може не тільки допомогти, але й нашкодити. Якщо біль зі спини віддає в ногу, краще сходіть до лікаря для підтвердження діагнозу і призначення лікування.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: