Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!

Дріжджі – продукт, який відомий всім. Ми постійно вживаємо їх у їжу в складі хліба, випічки, квасу, і багатьох інших харчових продуктів. Вони складаються з грибів, які багаті, в першу чергу, білками, а також іншими корисними речовинами, такими, як органічне залізо, амінокислоти, різні макро- і мікроелементи.

Тепер дріжджі все частіше використовують для підживлення рослин, а саме:

  • підвищення витривалості розсади, навіть в умовах недостатньої освітленості;
  • прискорення темпів зростання вегетативної маси;
  • укорінення живців  ;
  • підвищення імунітету рослин.

 Сьогодні ми вам розповімо, як правильно підживлювати рослини дріжджами.

Приготуйте розчин: 1 кг пресованих дріжджів потрібно розвести з 5 л теплої води, а потім залишити на годину. Перед застосуванням розведіть дріжджовий розчин з водою у пропорції 1:10 (1 л на 10 л води).

Також за бажанням можете приготувати з сухих дріжджів. Розчиніть в 10 л теплої води 10-грамовий пакетик сухих дріжджів і 2 ст. ложки цукру. Таку «опару» необхідно тримати декілька годин в теплі, а потім змішати з водою в пропорціях один до п’яти.

Рослину поливайте під корінь. 

Підживлення для пасльонових

Розчиніть 100 г свіжих дріжджів у 3 л теплої води, також додайте 50 г цукру. Все це потрібно залишити на цілий тиждень у теплому місці. Потім одну склянку бражки розбавити у 10 л води.

Поради!

  1. Позбутися від сірої гнилі на полуниці допоможе розчин з дріжджів (100 г на 10 л води). Ним потрібно полити перед цвітінням.
  2. Пам’ятайте, що дріжджі – це гриби, які приносять користь лише в теплому середовищі. Тому використання їх в холодну пору року буде безрезультатним. 
  3. Дріжджі поглинають калій із ґрунту, так що не забудьте потім компенсувати калієві втрати внесенням попелу.

Вам була корисною ця стаття?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector