Роздратована дружина попросила винести сміття. Хто б міг подумати чим це закінчиться

В Олега з Андріаною була звичайна сім’я. Обоє ходили на роботу, мали свій будинок. Вдень Олег повертався з роботи й сідав читати газету чи дивився телевізор. А дружина тим часом готувала для них вечерю.

– Скільки можна! Я тут одна все роблю, а він як завжди розляжеться на дивані й діла йому ніякого! Я втомилася вже! Скільки можна за ті його копійки жити! Нічим не думає!

Олега діставали це часте бурчання дружини. Він не смів говорити їй кривого слова і мовчки сидів далі.

– Краще на себе подивися! Геть перестала за собою дивитися! – думав він, зцупивши густі брови до купи. 

Адже як тільки вони познайомилися, то Андріана була зовсім іншою! Лагідною, чуттєвою і скромною, завжди мала гарний вигляд. А тепер скандалить кожного вечора! Це неможливо терпіти!

– Хоча б сміття винеси! Толку з тебе ніякого! – продовжила вона.

Олег покривився дружині, але вона того не бачила і мовчки взяв пакет. Вийшов на вулицю і глянув у небо:

– Господи! Ну що це за життя!? Невже так може тривати далі? До кінця своїх днів терпітиму цю буркітливу жінку?

– Я допоможу тобі! – він почув благородний голос. – Хочеш жити з королевою?

– Звісно хочу!

– Тоді слухай уважно. Я не зможу перетворити її одразу. Це викличе сумніви в сусідів. Все відбуватиметься поступово. От побачиш. Але пам’ятай, біля королеви повинен бути відповідний чоловік! Тому мусиш добре постаратися!

Чоловік не тямився від радості! Він вже не міг дочекатися, поки його жінка не перетвориться на королеву. Він щасливий повернувся додому, але не подавав жодного вигляду. Взяв до рук газету, але не зміг її читати, букви так і пливли перед очима. 

Тоді він ввімкнув телевізор. Але погляд все частіше зупинявся на дружині. Вона відчула це і трохи зніяковіла:

– Що це ти на мене так дивишся?

– Нічого! Просто думав тобі допомогти мити посуд!

– Так я вже все вимила! – зашарілася вона, знімаючи брудний фартух.

Тим часом Олег помітив на її щоках рум’янець і подумав, що кохана вже почала мінятися. Це його сильно тішило. І став поруч з нею витирати мокрий посуд.

Пошепки

Тепер для нього повернення з роботи було найважчим випробуванням. Він щодня згорав від нетерпіння побачити нові зміни у дружині. І любив її розглядати. А одного вечора зловив себе на думці й жахнувся:

– А якщо я не стану відповідати королеві, то вона знайде іншого короля! Треба це міняти! Завтра обов’язково куплю їй квіти!

Коли він повернувся з роботи, то мало не зомлів. Перед ним стояла дружина зі ніжною зачіскою у вечірній сукні та підборах. Обличчя ніби стало молодшим на 5 років. Вона скромно посміхалася, як тоді на їхньому першому побаченні.

Олег ніяково вручив їй шикарні квіти. Андріана зніяковіла і прийняла букет, занурюючи в нього акуратний носик.

– Яка краса! – прошепотіла вона. – Як вона розкішно пахнуть! Дякую!

Раптом Олег помітив, що у квартирі ідеальна чистота, а на кухні горять свічки. Квартира наповнилась ароматом смачної вечері. А поруч стояла пляшечка його улюбленого червоного вина. Та раптом дружина спохватилася:

– Я забула ввімкнути телевізор! – і побігла в кімнату.

Він встиг легко схопити її за руку і промовив:

– Мені не потрібен ні телевізор, ні газети. Сьогодні я буду дивитися лише на тебе, любов моя! І хотів тебе дещо спитати! Що ти плануєш робити у неділю?

– Та ніби нічого! А в тебе?- здивувалася Андріана.

– У мене на роботі роздавали квитки в театр. Я взяв для нас два, якщо ти звісно захочеш. Вистава ввечері. А перед тим ми б могли купити для ко…- він мало не промовив “королеви” і вдав, ніби закашлявся – Купити тобі сукню для походу в театр. Красиву таку, як і ти!

Олег не міг відірвати свого погляду від дружини. Вона ставала такою ж прекрасною, як раніше! Її рум’янець не сходив з обличчя, а очі щодня блищали від радості й любові. Якщо вона ставатиме все кращою, то він не зможе їй відповідати!

– От якби в мене народилася дитина від такої королеви, як ти! – ці слова він тихо промовив в голос.

А в Андріани сльози радості самі покотилися з очей. 

– Ой і що то була за ніч! А який ранок, а який кожен день із королевою! – щасливо згадував Олег, коли одягав на прогулянку свою маленьку онучку.

А й справді. Багато залежить від ставлення чоловіка. Але не потрібно забувати дбати один про одного.

Згодні? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector