Розкіш мінімалізму: 7 шикарних ідей як виглядати просто і дорого

Багато хто припускає, що під поняттям мінімалізму ховається похмура одноманітна сірість. Однак це твердження далеко від істини. Адже саме невловима елегантність, ні з чим незрівнянна краса простих, нехитрих образів привертають нашу увагу до образу. Адже погляд неможливо відірвати не від новорічної ялинки, а від способу, в якому все дуже лаконічно, але щось чіпляє погляд.

Комбінація беж

З’єднати в образі безліч відтінків теплої бежевої гами — один з найпростіших способів створити розкішний і дорогий образ. Ця гамма завжди в моді, пасує практично всім типам обличчя і фігури. Надайте глибину образу за рахунок поєднання відтінків однієї палітри і від вас неможливо буде відвести очей.

Ефектність кольору

Лаконічність і простота крою речей в стилі мінімалізму може бути красиво обіграна кольором. Будь-який свіжий відтінок пастелі буде неймовірно інтригуючим і яскравим. Додайте образу яскравості однією деталлю — і ви зробите його складнішим і багатограннішим.

Мікс з стилів

Одягатися в одному стилі — класика, але вона може бути нудною. Не бійтеся еклектичних образів, що з’єднують в собі класику і легковажність. Адже досить надіти до строгого костюма кросівки, щоб образ заграв абсолютно по іншому.

Мода

Останні тенденції в моді потрібно знати і уникати застарілих антитрендів. Досить додати в гардероб пару модних новинок: асиметричний крій або геометричний принт, щоб образи були свіжими і сучасними.

Взуття

Іноді простий і навіть нудний образ здатне врятувати оригінальне взуття. Не бійтеся вибирати незвичайний колір, нетривіальні фасони, саме взуття — найбільш благодатний майданчик для експериментів. Будь-який суворий одяг буде виглядати яскравіше і цікавіше, якщо взуття зухвало хороше.

Незвичайний крій

Стандартний фасон не завжди найкраще рішення, додайте в образ речей незвичайного силуету, цікавих ліній. Не бійтеся включати речі незвичайного крою в образ — вони роблять його більш виразним.

Якість матеріалу

Цей пункт один з найважливіших, тому що саме якісна тканина може зробити просту річ — розкішною. Проста дорога тканина — лаконічна, але шикарна. Проста дешева тканина — тільки дешева і нічого більше.

Дотримуючись цих прийомів, ви самостійно зможете створювати витончені і індивідуальні образи в дусі мінімалізму, виглядати дорого і розкішно в будь-якій ситуації.

I
Загрузка ...