Розкіш мінімалізму: 7 шикарних ідей як виглядати просто і дорого

Багато хто припускає, що під поняттям мінімалізму ховається похмура одноманітна сірість. Однак це твердження далеко від істини. Адже саме невловима елегантність, ні з чим незрівнянна краса простих образів привертають нашу увагу до образу. 

Як надати образу в стилі мінімалізм індивідуальність і шик? Про це в нашій статті.

1 Комбінація беж
З’єднати в образі безліч відтінків теплої бежевої гами — один з найпростіших способів створити розкішний і дорогий образ. Ця гамма завжди в моді, пасує практично всім типам обличчя і фігури. Надайте глибину образу за рахунок поєднання відтінків однієї палітри і від вас неможливо буде відвести очей.

2 Ефектність кольору
Лаконічність і простота крою речей в стилі мінімалізму може бути красиво обіграна кольором. Свіжий відтінок пастелі буде неймовірно яскравим. Додайте образу яскравості однією деталлю — і ви зробите його складнішим і багатогранним. 

3 Мікс  стилів
Одягатися в одному стилі — класика, але вона може бути нудною. Не бійтеся еклектичних образів, що з’єднують в собі класику і легковажність. Адже досить надіти до строгого костюму кросівки, щоб образ заграв абсолютно по іншому.

4 Мода
Останні тенденції в моді потрібно знати і уникати застарілих антитрендів. Досить додати в гардероб пару модних новинок: асиметричний крій або геометричний принт, щоб образи були свіжими і сучасними.

5 Взуття
Оригінальне взуття здатне врятувати простий і навіть нудний образ. Не бійтеся вибирати незвичайний колір, нетривіальні фасони, саме взуття — найбільш благодатний майданчик для експериментів. Будь-який суворий одяг буде виглядати яскравіше і цікавіше, якщо взуття буде оригінальним.

6 Незвичайний крій
Стандартний фасон не завжди найкраще рішення, додайте в образ речей незвичайного силуету, цікавих ліній. Не бійтеся включати речі незвичайного крою в образ — вони роблять його більш виразним.

7 Якість матеріалу
Цей пункт один з найважливіших, тому що саме якісна тканина може зробити просту річ — розкішною. Проста дорога тканина — лаконічна, але шикарна. Проста дешева тканина — тільки дешева і нічого більше.

Дотримуючись цих прийомів, ви самостійно зможете створювати витончені та індивідуальні образи в стилі мінімалізму, виглядати дорого і розкішно в будь-якій ситуації.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: