Розкрито таємницю виникнення золота на Землі

Геологи розповіли, де можна видобути золото!

Вчені-геологи з Університету Гранади прийшли до висновку, що золото піднялося на поверхню з глибини понад 70 кілометрів.

Експерти впевнені, що золото, найімовірніше, сформувалося в нижніх шарах земної кори і пізніше було видавлено на поверхню у зв’язку зі зрушеннями плит. При цьому вчені відзначили, що дослідження земної кори і мантії дозволяють зробити висновок про недостатнє вивчення будови Землі, оскільки верхні і нижні шари мантії можуть містити велику кількість золота, недоступну для промислового видобутку, оскільки цей благородний метал знаходиться дуже глибоко під землею.

Проведені дослідження торкнулися лише невеликої частини родовищ в Південній Америці, однак не виключено, що велика кількість золота може міститися і на інших відомих родовищах.

Раніше NASA опублікувало відеоролик, в якому були показані моменти створення ураганів, що завдали величезної шкоди всьому світу. Вчені відзначають, що вивчення чинників утворення ураганів дає шанс передбачити їхню появу. Стежити за траєкторією вітрів цілком можливо з допомогою моніторингу руху частинок пилу і вологи (тобто аерозолів), а комп’ютерні моделі допомагають скласти прогноз і місце створення урагану.

admin
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: