– Розлучайся з ним! – наполягала кума. – А де ж я піду, квартира і магазин на нього записані! – То ти продатися готова?

Я ще з дитинства мріяла відкрити свій бізнес з продажу косметики та парфумів. Брала у мами її косметичку, гралася, уявляла, що продаю лялькам якісь помади чи духи. 

Навіть пішла після 9 класу на бухгалтера, аби мати справу з цифрами та потім розбиратися в бізнесі. Старанно вчилася, готувалася до екзаменів. І ще відкладала гроші зі стипендії. Інколи перепродавала одногрупницям косметику з Ейвону та Оріфлейму, заробляла на цьому. Крок за кроком, я йшла впевнено до своєї мрії. 

У 20 років вийшла заміж, чоловік знав про мої амбіції. Однак, ніяк не підтримував:

– Ну нащо ти дурницями страждаєш? Який бізнес? Ти ще прогориш потім!

Навіть коли мені не вистачало декілька тисяч на оренду приміщення, то Андрій не хотів давати мені гроші. Тому я брала кредит та ще позичала у друзів. 

Однак, мій бізнес швидко пішов у гору, я мала багато покупців. Інколи ще модні салони краси замовляли у нас косметику для візажистів.

Спершу я сама там і продавала, і вела бухгалтерію, проводила ревізію та прибирала. Часто приходила додому вже о 1 ночі зі складу, не мала сили навіть піти у ванну помитися. 

Але коли завагітніла, то вирішила, що час присвятити себе материнству та родині. Найняла собі декількох продавців, бухгалтера та ще помічника на складі. 

І поки тривала вагітність, то я встигла купити нову, трикімнатну квартиру, відкрити ще 2 магазини у місті та 1 в іншій області. Прибуток був шалений, ми собі ні в чому не відмовляли. 

А коли почалася війна, то Андрій відправив мене та доньку Злату до своєї мами в Італію. Мовляв, там безпечніше та спокійніше. Так, як я була закордоном, то частину бізнесу переписала на чоловіка, щоб він керував процесом. 

Життя в Італії зі свекрухою було жахливим. Пані Мирослава часто змушувала мене працювати замість неї в сеньйорів. Я прибирала у будинку, готувала їсти, слідкувала за городом на віллі. То у свекрухи голова болить, коліна крутить, серце коле. А на зміну робочу треба ж виходити. 

Там я почувалася геть кепсько, плакала, дуже хотіла додому. Однак, чоловік категорично був проти. Хоча у Львові спокійніше, ну є тривоги, але там безпечніше, ні в тому Харкові чи Донецьку. 

– Сиди в Італії!

– Але всі вже давно повернулися до України. Ти не скучив за мною чи донечкою? Вона так тебе хоче побачити.

Пошепки

– Ну а ти не розумієш, що тут у нас війна! 

Я терпіла до останнього. Думала, що чоловік так за нас переживає, щоб ми буди у безпеці. 

Однак, кума Ангеліна розказала мені справжню причину:

– Я сама в це не вірила, але на роботі вже пішли плітки. Твій Андрій має коханку. 

– Ти що, він на таке не здатен.

– Я сама бачила, як вони обіймаються та цілуються. Думаєш, чого твій чоловік ледь не щодня ходить в той магазин?

Тоді я вирішила приїхати. Взяла валізи, зібрала доньку, купила кивки. Видно, що Андрій мене точно не очікував побачити. І після приїзду наші стосунки дійсно зіпсувалися. 

Чоловік завжди приходить пізно додому, не лягає зі мною спати. Навіть не обіймає та не цілує. А та молода кохана постійно уникає зі мною спілкування. Тільки в захожу в магазин – вона кудись йде і удає, що дуже зайнята.

Я б вже давно розлучилася. Але є декілька нюансів. По-перше, це житло, яке ми купили у шлюбі, тому Андрій може спокійно претендувати на її половину. 

І ще прибуток з продажу косметики. Перед тим, як виїхати, я ж частково оформила магазин на Андрія. І після розлучення він також може забрати у мене бізнес. 

Я не знаю, що мені далі робити. Не хочу ні копійки давати цьому покидьку. Але терпіти його зраду заради того, аби не втратити житло також не хочу. 

А ще я не хочу, аби донька повторила мою долю. Колись тато покинув мою маму. І зараз виходить, що Златка так само зростатиме без батька…

Що Ви можете порадити нашій читачці? Як розлучитися з таким горе-чоловіком? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector