Розлучилась? Витри сльози – і відкривай шампанське!

Як мене дратують жінки, котрі після розлучення наче в траурі перебувають. Це так принизливо! Невже вони не розуміють, що цим лише ллють той бальзам чоловікам на душу. За що їм такий бонус? Підвищити рівень самозакоханості? Навіщо? Він і так захмарний.

Чоловіки майже завжди переможці в розлученні. І не кажіть, що цього змагання немає. Воно є. Кожен хоче врешті бути щасливішим, успішнішим. Аби довести – “без тебе я досяг вершини!” або “інша чи інший краще за тебе!”. Та це жалюгідно. Насправді виграє той, хто гідно поводиться. Хто не заперечує свого суму, та не драматизує, а йде далі.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

В мене є подруга Ліда. Прекрасна дівчина, гарна й розумна. Відмінниця в усьому. І, як завжди трапляється, зустріла вона нахабного покидька. Едік сприймав її за належне, і зраджував з усіма підряд. Вона все терпіла, пробачала, лишень би він був поряд. Та врешті йому набридло – зібрався й пішов.

Я навіть зраділа. Та Ліда мало не на колінах благала його залишитися. Згодом дзвонила йому щодня, просила повернутися. А він ходив задоволений, наче самозакоханий гусак. Далі були лише гірше. Ліда з головою занурилась в страждання і самокопання. Вона в усьому звинувачувала себе. Пів року з дому не виходила, її було важко впізнати. Я приходила і намагалась її врозумити. Та все марно.

Врешті я вмовила подругу звернутись до психолога. Наразі все значно краще. Вона розповіла, що фахівець допомогла їй збагнути деякі важливі речі.

Пошепки

Насилля буває не лише фізичне, побиття – не тільки кулаками. Своєю поведінкою, словом можна завдати такої шкоди, котру аж ніяк не виправити.

Розлучення – вивертає наші душі, показує справжнє лице. Скупий чоловік, що ділить майно, чи жінка, котра жадає помсти.

Та однозначно страждати через втрату людини, котра завдавала болю, не варто. Розлучення – має бути святом, пишним та гарним. Я якось бачила, як колишні влаштували шикарний банкет на честь розірвання шлюбу. Ось гідний кінець!

Колишня дружина має радіти, адже вона отримує другий шанс. Зможе налагодити життя і зустріти справжнє кохання.

А як ви ставитесь до розлучення?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector