Розлучитись зі своїм чоловіком і вийти заміж за італійця стало моїм найкращим рішенням.

– Я не дозволяю тобі їхати ні в яку Італію.Ти залишишся вдома, – кричав мені чоловік.

Однак я потайки від нього втекла і не краплі не шкодую. Навпаки, дуже щаслива, що живу за кордоном.

Ми зі Степаном з одного села. Коли ми познайомились мені було 16, а йому 20. Він дочекався поки я закінчу школу і зроби мені пропозицію. Чоловік був категорично проти, аби я йшла навчатись далі в університет. Мама Степана теж стала на його бік:

– Ну навіщо тобі той університет? Для жінок існує лише один факультет “Сімейно-господарський”. Це чоловік повинен заробляти гроші, а ти сидіти вдома і няньчити дітей.

Тоді мені було всього вісімнадцять, і я думала, що так і має бути. До того ж в селі тоді було так заведено. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Степан працював на будівництві. Грошей майже не було. Тому батьки чоловіка допомогли нам побудувати хату. Свекруха з Польщі надсилала гроші та продукти. Коли мені виповнилось дев’ятнадцять я народила доньку Марійку. 

З чоловіком ми жили наче сусіди. Йому було начхати на мене, на доньку. А коли напивався, то міг навіть вдарити мене. 

Так я прожила 18 років. Не хотіла розлучатись з ним через доньку. Зараз вона вже доросла, вступила на державне навчання до Львова. Степан на випускному доньки так напився, що соромно згадувати. І це бачили всі вчителі і батьки.

Тому я вирішила поїхати на заробітки. Заробити грошей, купити доньці житло. Однак чоловік був проти. 

– Ти нікуди не поїдеш! Я проти.

Пошепки

Я його не послухала, тихо вночі виїхала потягом до Польщі, а звідти вже літаком в Італію. Знайшла роботу. І почала працювати.

Через декілька місяців я зустріла Енріке. Спочатку я не сприймала його серйозно. Енріке 45 років, він успішний бізнесмен. А я звичайна 38 річна заробітчанка. Однак невдовзі ми закохалися і він запропонував переїхати до нього. 

Енріке виявився дуже хорошим. Він перевіз мене до себе на віллу. Сказав, що я можу не працювати. До того ж подарував Марійці квартиру в новобудові. 

Я зустріла своє справжнє кохання в 38 років. Навіть моя мама визнала, що дуже помилялась стосовно Степана. Енріке в хороших стосунках з Марійкою. За такий короткий час, що вони знайомі, він дав їй набагато більше, ніж рідний батько.

А днями дзвонила мама по відеозв’язку.

– Степан нову жінку знайшов собі. Молодичку з сусіднього села.

– Мені щиро її шкода. 

– В сенсі шкода?

– Вона просто не розуміє, куди потрапила.

Я вдячна за те, що колись вирішила поїхати на заробітки за кордон. Адже саме там я зустріла своє справжнє кохання і, нарешті, стала щасливою.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector