– Розпусниця! Не смій її в дім приводити! – Що робити? Мама мого коханого мене зневажає. Але в чому моя провина

Я раніше не розуміла дівчат, які увесь час скаржаться на свекрух. А тепер маю таку халепу, словами не передати.

Мені 19 років, вже майже рік зустрічаюсь з хлопцем. Сашкові 20, він навчається в університеті та живе з батьками. Місто в нас невеличке, усі всіх знають. Тож і я з його батьками знайома. Його мама Валентина Ігорівна працює бухгалтером. Вона глибоко віруюча людина. Щотижня до церкви ходить, хустку на вулиці носить завжди. Я цього не розумію, але думала, що вона має бути порядною людиною, якщо так шанує Бога.

Та сталася в мене дуже прикра ситуація. Сашко запросив мене до себе, фільм подивитись. Я погодилась, в нього окрема кімната. Ми обрали якусь комедію і, звичайно, цілувались. Але скажу чесно, зайвого собі не дозволяли. Раптом в кімнату забігла Валентина Ігорівна і почала кричати:

 – Розпусниця! Не смій її в дім приводити!

 – Мамо, що ти таке кажеш?

 – Геть звідси!

Я мало крізь землю не провалилась. Швидко вибігла з квартири. Сашко мене наздогнав, намагався щось пояснити, та мені було дуже прикро.

Наступного ж дня все наше місто знало, що я мало не дівка легкої поведінки, в присутності батьків оргію влаштувала. Як соромно мені було! Ви не уявляєте! Сашко намагався мене заспокоїти, казав, що кохає. Я вірила, що ми зможемо це подолати. 

Пошепки

Потайки ми й надалі зустрічались. Тоді він запропонував:

 – Винаймемо квартиру, будемо разом жити, якомога далі від батьків, а схочеш – розпишемось.

Я погодилась. Розповіла своїм батькам. Вони були не проти, адже бачили, що в Сашка й справді серйозні наміри. Та якось про це дізналася Валентина Ігорівна. Вона зателефонувала мені:

 – Я свічку на тебе поставлю! Не задурюй синові голову! Ти його збиваєш з істинного шляху! Покинь його, бо прокляну.

Як мені було прикро через ці слова. Я до Сашка лише з одним хлопцем зустрічалась. І те, нічого серйозного. Чого вона мене так ненавидить? Згодом мені розповіли, що ця жінка намагається познайомити сина з донькою священника. Вважає, що це ідеальна партія для нього.

Не знаю, як мені бути? Можливо, вона ніколи не заспокоїться. До слова, тато Сашка – цілком нормальна людина, та характер в нього слабкий, завжди поступається дружині. 

Чи зможу я бути з коханим? Чи варто сварити його з матір’ю? Підкажіть!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector