Рятуємо стан шкіри взимку завдяки дешевому крему з аптеки

Знаю, що я далеко не єдина жінка у світі, шкіра якої страждає від перепадів температури. Особливо важко мені дається зима, коли годі й шукати рятунок від сухих та подразнених ділянок. Я перепробувала чимало різноманітних засобів, однак ефекту або не було, але тривав він не дуже довго. Зате моя сусідка по дачі, доня в якої працює дерматологом, порадила мені одну дуже дешеву, зате дієву мазь, яка стала моїм першим помічником в осінньо-зимовий період.

Мовимо про «Метилурацил». Це славнозвісний крем для рук, про який ви точно не раз чули. 

І ось моя сусідка вже на пенсії. Зараз часто порається біля дому, особливо навесні та восени, коли справа доходить до городу та саду. Рукавиці вона не любить одягати, так що уявіть, у якому стані її руки. Але ж ні! Я на власні очі бачила, що вони у неї гладенькі та ніжні! А все тому, що вона по 2 чи 3 рази на день змащує їх «Метилурацилом». У чому секрет цієї мазі, розповідаю далі.

4 способу застосування «Метилурацилу»

Для ніг

Про зиму ми вже згадали, а як щодо літа? Саме в цю пору ми відкладаємо закрите взуття і повертаємося до босоніжок. А в них, як розумієте, п’яти вже нікуди не сховаєш. Але комплексувати не доведеться, якщо ви будете використовувати вищезгадану мазь. Пояснюю, що саме вам слід робити. Для початку нанесіть мазь товстим шаром на стопи, замотайте в поліетиленовий пакетик і вкутайте у теплий рушник чи одягніть шкарпетки. Через пів години ми все змиваємо Для ідеальних ніжок вам вистачить 2- 3 таких процедур на тиждень.

Для губ

Ми звикли використовувати бальзами, щоб боротися із сухістю губ. Але, якщо такого не виявилося у вашій квартирі, то на допомогу знову прийде мазь. Нанесіть «Метилурацил» тонким шаром на губи  і залиште на цілу ніч, не змиваючи. Уже зранку вони будуть ідеально зволоженими та здоровими на вигляд. Мазь також допоможе впоратися із герпесом. 

Для обличчя

У цьому випадку діяти потрібно періодично. Часте застосування крему для обличчя може призвести до подразнень, але, якщо ним не зловживати, то ви навпаки отримаєте чудовий ефект. «Метилурацил» діє, як зволожуючий засіб. Також добре відновлює шкіру після пілінгу.

Пошепки

Для рук

А ось на шкіру рук, яка є дуже пересушеною та подразненою, ви можете наносити необмежену кількість мазі. можна також робити масочки з вмістом цього диво- крему. Для цього нанесіть мазь на руки товстим шаром, обмотайте поліетиленом і залиште на 20 хвилин. Опісля змиваємо мазь теплою водою. Саме так робить моя сусідка, яка тепер стверджує, що ефект від цієї процедури подібний до парафінотерапії.

Візьміть до уваги

Сама мазь “Метилурацил” не є косметичним засобом, а належить до лікарських речовин. Тому все ж таки рекомендую порадитися з лікарем перед застосуванням. Також звертайте увагу на протипоказання. Хоча для здорових людей вона принесе лише користь.

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Знали про корисні властивості цієї мазі?

Користувалися колись нею?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector