Саме кішки є тими тваринам, які вказують на показник благополуччя

Коти – найпопулярніші домашні улюбленці, і це не дивно, адже вони є унікальні. Котики – неймовірні створіння, які живуть за власними правилами. Інколи їхня поведінка викликає багато запитань, але дуже рідко ми знаходимо на них відповіді.

Поведінка котів також може свідчити про благополуччя в родині, у якій вони проживають. Якщо господарі добрі та життєрадісні, то й поведінці кішки будуть прослідковуватися лише позитивні емоції.

Пухнасті улюбленці викликають лише приємні почуття, навіть якщо вони рвуть наші улюблені колготки чи залишають шерсть на нових чорних штанах. Правда, існують й ті особистості, які недолюблюють котів. Мало хто знає, що на такі вподобання впливає психічний стан людини.

Кішки всякі потрібні.

Функції кішки не завершуються на ловлі мишок. Кішка дійсно ділиться своєю позитивною енергією й здатна залікувати душевні рани. Деякі люди впевнені, що їх домашній улюбленець здатний лікувати головні болі та знімати стрес.

Окрім цього, кішка дійсно визначає рівень добробуту. В хорошій сім’ї кішка дійсно буде спокійною та ніжною, а якщо рівень добробуту менше норми, то й тварина починає нервувати. Інколи кішка й грає роль “сімейного психотерапевта”, адже заспокоює скривджену в скандалі людину або відновлює душевну рівновагу покараної дитини.

Пошепки

Кішка бачить людей наскрізь

Часто можна спостерігати, що коти вибірково обирають тих, хто їм дійсно подобається. До деяких людей вони можуть демонструвати неприязнь, а з іншими іти на контакт вже з першої зустрічі. Людина, яка не любить усіх кішок підряд, має певні складнощі в житті, і їй навіть, можливо, потрібна допомога. 

Потрібно постаратися наситити її позитивними емоціями, знайти сенс і поставити цілі. І ставлення до кішок тоді швидко зміниться. 

А ви що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector