Самотність все переслідувала Надію. Дівчина не звикла до цього почуття, тому бачила лиш один варіант, як її позбутись

– Лєрка, а йдемо сьогодні на дискотеку? Так хочеться потанцювати, повеселитися!

– Ні, сьогодні не можу – відповідала Лєра, сьорбаючи гарячий чай у кімнаті гуртожитку.

– Знову побіжиш до нього? Все ясно з тобою…

– Ну не ображайся.. Зрозумій, з того часу, як Іван з’явився в моєму житті не можу думати ні про що інше – задумливо пояснила дівчина подрузі.

Надворі літали сніжинки, Лєра дивилась на них і все мріяла. Мріяла про зустріч з Іваном. Вона не могла без нього навіть тих декілька годин, які вони не бачились. Закохалась по вуха! Перша любов вона така.. гаряча. Палка..

А Надя, подруга її думала про всі роки дружби з Лєрою. Вони знайомі вже дуже давно. Ще з дитинства. В школі вчились разом. І сюди вступали в університет на один і той же факультет – медичний. Дівчата завжди мали хороші стосунки, не сварились. Мабуть, тому що різні смак на хлопців мали… Тому конфліктів і не виникало.

Надя була першою красунею на селі, за нею всі місцеві хлопці бігали! А Лєра хоч і теж була привабливою якось завжди залишалась в тіні подруги. Та дівчина не засмучувалась від цього. Мама казала, що у Наді своя врода, а в Лєри своя – просто не така сліпуча і яскрава.

Дівчина була трохи сором’язливою, переважно мовчала. На відміну від своєї подруги, яка була всюди “своєю”. Вона любила, коли їй приділяли багато уваги.

Лєра завжди думала, що Надя першою зустріне своє кохання. Адже усі хлопці розвертались їй услід, коли бачили. Та яким було її здивування, коли найсимпатичніший хлопець з їхнього потоку закохався у ту саму сором’язливу дівчинку. 

Іван був з хорошої сім’ї, він перспективний і амбіційний хлопець – мріяв відкрити власну стоматологічну поліклініку. Вдень він відвідував заняття, вечори проводив з Лєрою, а ночами готувався до семінарів. Йому було важко, та він і не думав жалітись. Бачив ціль і впевнено до неї йшов.

– Лєрочко, ти найкрасивіша дівчина на усій планеті. І як же я раніше без тебе жив? – часто повторював ці слова своїй коханій Іван.

А Лєрі ці слова, як мед на вуха. Вона слухала і танула. 

Спершу дівчина встигала приділяти час і коханому, і подрузі. Та згодом спілкування з Надею ставало все менше і менше.

Уперше в житті Надя зловила себе на думці, що заздрить подрузі. Так, вона найкрасивіша. Так, усі хлопці біля її ніг. Але що з того, якщо вона почуває себе самотньою?

Ще одна думка, не покидала дівчину. І це її дуже насторожувало. Та вона з цієї ситуації бачила лише один вихід… Кинутись у прірву…

Продовження історії – завтра..

Чи цікаво вам дізнатись продовження?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector