Сашко поговорив ввечері зі своєю мамою, а зранку заявив, що будемо вести роздільний бюджет. Тепер я маю платити половину суми за комуналку, дитячий садочок і харчування. Ну і свекруха

Часто молоді люди думають, що найважче – це знайти другу половинку, з якою захочете створити сім’ю. Ніби то весілля відсвяткували, а далі можна видихнути з полегшенням. Насправді сімейне життя не є простим, інколи зберегти теплі й дружні стосунки вже під час спільного проживання набагато важче, ніж знайти того єдиного… Ось і Ольга вирішила поділитися труднощами, з якими зіткнулася під час сімейного життя.

– Між нами з чоловіком у понеділок виникла сварка, – ділиться Оля. – Після робочого дня він повернувся додому напружений, тому усю свою злість зігнав на мені. Почав дорікати, мовляв, чому сорочка не випрасувана, чому в хаті не прибрано, чому іграшки розкидані? Йому не дає спокою те, що я сиджу вдома з малюком і “нічого не роблю”. Насправді того дня мене боліла голова, тому я дійсно змогла лише зварити макарони на вечерю, але зазвичай до проходу чоловіка на мені усі хатні обов’язки. 

Молоде подружжя виховує трирічного сина. Оля мала вийти з декрету ще у травні, але Дмитрик лише з вересня піде в дитячий садочок.

– До того часу я вирішила продовжити собі декретну відпустку, бо нікому сидіти з дитиною. Та й мій директор полегшено зітхнув, бо зараз у них з новими проєктами туго, тому вони б навіть не мали чим мене зайняти. 

Тим часом Сашко лише чекає, коли його дружина почне приносити якусь копійку в сімейний бюджет. Річ в тому, що вони ледь зводять кінці з кінцями. Грошей їм постійно не вистачає, хоча мешкає сім’я у власній квартирі.

– Я не знаю, що в голові у чоловіка, але невже він думає, що я одразу у вересні повернуся на роботу? Дмитрику однозначно потрібен час на адаптацію. І взагалі незрозуміло, як він відреагує на нове місце, дітей та вихователів, – пояснює Оля.

Мабуть, на думку Сашка вплинула його мама, яка переконувала в тому, що з онуком нічого страшного не трапиться. От вона свого часу залишила сина у яслах, коли йому було 10 місяців. Дитина була там зранку до вечора і виросла абсолютно нормальною. 

– Я ж пояснюю чоловікові, що ніхто не залишає дитину одразу на цілий день, – зітхає Оля. – Дмитрику потрібно поступово звикати до садочка. Перші дні він там буде проводити кілька годин, потім залишатися до обіду, а згодом – до вечора. У відповідь Сашко сказав, що я вигадую дурниці і ми будемо робити так, як радить свекруха. 

Оля налаштована вийти з декрету ближче до зими, але не знає, як про це розповісти чоловікові. Без скандалу не обійдеться, адже Сашко останнім часом увесь на нервах. Та й після його слів у понеділок від нього можна чекати будь-чого.

– Він заявив, що я вилізла йому на шию і вкрай розлінилася, мовляв, головний біль – це не привід цілий день байдикувати, – обурюється Оля. – І на кінець Сашко пригрозив мені, що з вересня ми розділимо наш сімейний бюджет. 

– Нічого собі. І що ти про це думаєш?

– У мене немає слів! Тепер я маю платити половину суми за комуналку, дитячий садочок і харчування. Можеш собі таке уявити? Чоловік каже, що так усі живуть закордоном, а мені пощастило, що я з вересня зобов’язуюся це робити, а не з травня. 

– Але ж звідки тобі взяти гроші на першу оплату? 

– І я пояснюю йому, що зарплата у мене буде лише в кінці місяця. Натомість Сашко каже, що його це не хвилює. Порадив оформити кредит або взяти аванс!

Олю засмучує таке ставлення чоловіка. Раніше у них не виникало сварок через фінансові питання. Подружжя практично однаково заробляло й разом витрачало усі гроші. Звідки у голові Сашка взялася ця ідея про окремий сімейний бюджет? 

Чи все ж чоловік має рацію? Їхня дитина підросла, декретна відпустка закінчилася, тому дружина повинна вкладати свою долю в сімейний бюджет. А де вона візьме гроші, чоловіка не повинно хвилювати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector