Секрет болю в спині у ваших ногах. 10 вправ, які все виправлять

Багатьох людей турбує нав’язливий біль у спині.

Такі речі спричинюють неймовірний дискомфорт та заважають займатися звичними справами. Сам біль може мати різну природу та бути спричиненим різними факторами. 

Ноги й спина — важливі частини нашого тіла, оскільки вони допомагають нам переміщатися в просторі й виконують опорну функцію. Скільки ж навантаження вони беруть на себе щодня! 

Дуже часто біль в спині може бути спричинена саме ногами. Тому ми з вами ділимося кращими вправами, які покращать стан ваших ніг та полегшать біль у нижній частині спини.

Пальці

Потрібно сісти на стілець та помістити ліву ногу на стегно правої. Промасажуйте рукою пальці ніг та порозтягуйте їх в різні сторони. Зробити на кожну ногу. 

Ходьба на пальцях

Така вправа зміцнить не лише ваші ноги, а й вдало підтягує живіт. Ходіть на носочках протягом 20 секунд. Після цього відпочинок й знов повторення. Мінімальна кількість разів — 5.

Натискання пальців

Перед будь-яким масаж чи вправами м’язи необхідно розігріти. Найкращим варіантом  є стиснення пальців ніг.

Ляжте в зручне вам положення, зігніть ноги в колінах та візьміть долонями пальці ніг. Після 5 секунд повертаєтеся в вихідне положення. Цю вправу потрібно виконувати в 3 підходи по 10 разів.

Ручка або олівець для ніг

Покладіть олівець на підлогу й підніміть його пальцями ніг. Виконуйте по 5 разів на кожну ногу. В кінці вправи затримайте олівець пальцями на 10 секунд.

Кола щиколоткою

Дуже часто защемлення та скорочення м’язів щиколоток провокують біль в спині. Щоб позбутися цього неприємного відчуття, ляжте на спину й підніміть одну ногу перед собою. Витягніть кисть ноги й виконуйте кругові рухи протягом 10 секунд. 

Потягніть сухожилля п’яти

Ця вправа залучає працювати маленькі м’язи на ногах, які важко виконують опорну функцію. Сядьте на підлогу й витягніть ноги перед собою. За стопи покладіть рушник, а руками візьміться з його кінці. Рушник потрібно тягнути на себе, впираючись ногами. Вправа виконується 10 разів по 5 секунд.

Розтягування п’яти

Потрібно сісти на підлогу та одну ногу покласти перед собою. Іншу ногу зігнути в коліні та помістити під стегно. Потрібно робити нахили вперед та обхопити руками ногу. Затриматися на 30 секунд. Повторити на іншу ногу. 

Масаж ніг

Сядьте на стілець та помістіть під стопу м’яч. Робіть масажні рухи м’ячем по декілька хвилин на кожну ногу. 

Вас часто турбує біль в спині?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: