Секрет пресу для часнику, про який я дізналася лише в 32 роки

Щодня з’являється все більше нових гаджетів, які полегшують нам життя. Інколи вони можуть бути надзвичайно примітивними, однак так приживаються на кухні, що стають незамінними. Сьогодні ми хочемо поговорити про одну з таких речей, а саме – часникодавку. Здавалося, що з нею може бути незрозуміло? Але насправді більшість господинь використовують його не правильно. 

Про такий лайфхак я дізналася взагалі нещодавно, просто подруга влаштувалася на роботу в ресторан кухарем, і там шеф розповів, як потрібно користуватися пресом для часнику. Думаю, вам теж буде цікаво. 

Який секрет приховує прес для часнику

Подрібнити часник можна різними способами: нарізати дрібно ножем, натерти на тертці, просто розтовкти. Однак часниковий прес значно полегшує нам це завдання, однак відмити його після процедури не так легко, якби хотілося. 

Такої думки я дотримувалася завжди, до тих пір, поки не дізналася, що не потрібно очищувати від лушпиння кожен зубчик часнику перед тим, як ставити їх в часникодавку.  

Якщо видавлювати часник в лушпинні, то відмити потім все набагато легше. До того на якість самого процесу це не впливає ніяк. 

Якщо вичавлювати часник в лушпинні, то можна значно пришвидшити весь процес, а ще значно легше відмити часникодавку. Однак обов’язково промивайте зубчики, особливо якщо вони в лушпинні. Якщо вам все-таки не вдається очистити  прес для часнику, то отвори можна чудово очистити зубною щіткою. 

Як Ви вичавлюєте часник?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector