Як правильно фарбувати губи, щоб вони виглядали пухкими і звабливими

Здавалося б, що складного в тому, щоб рівно нафарбувати губи? Але гарний макіяж — свого роду мистецтво. Пропонуємо вивчити, як потрібно фарбувати губи, щоб вони виглядали пухкими і спокусливими, але при цьому дуже природними!


Для початку важливо запам’ятати, що малювати контур, виходячи за лінії губ — неправильно. Це старомодний прийом, який вже не виглядає стильно і сучасно. Більш того, коли помада потихеньку з’їдається, то дуже навіть помітно, що контур — не натуральна лінія губ.

Губи — останнє, що варто фарбувати, так як якщо ви почнете з них, а потім, наприклад, візьмете пудру або рум’янець, ризикуєте потрапити на свою помаду. Також важливо не забувати зволожувати свої губи. Для цього можна використовувати будь-який бальзам, наприклад, за певний час до макіяжу, нафарбуйте їх і походіть так хвилин 15-20. Потім акуратно витріть ватним диском.

Якщо ви користуєтеся рідкою помадою, то було б непогано спершу скористатися прозорим олівцем, він з легким білим відтінком. Це допоможе промальовувати чітку лінію ваших губ. І найголовніше — переходимо до кольорового олівця.

Як же правильно намалювати лінію? Використовуйте олівець, який буде відповідати відтінку вашої помади або ж буде на один тон темніше, але не світліше! Потім намалюйте «Х» в ділянці «стріли Амура» або ж улоговинки на верхній губі. Потім від кута ведіть лінію до «стріли Амура».

Тепер підкресліть центр лінії нижньої губи. Це буде акуратна рисочка. Потім виводьте її в сторони від центру до куточків. Після цього домалюйте і верхню лінію. Важливо красиво і рівно намалювати лінію в ділянці куточків рота. Вона дозволяє візуально зробити губи пухкими.

Тепер, коли контур готовий, скористайтеся помадою і сміливо виходьте в світ — ваші губи ідеальні!

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: