Секрет щасливого шлюбу: поставте чоловіка на перше місце

Моя подруга завжди повторює мені одну фразу: “Мій шлюб називають ідеальним. Всі кажуть, що мені просто пощастило, але я так не вважаю. Мій шлюб – це результат моєї праці. Хочеш мати щасливу родину – твій чоловік завжди повинен бути на першому місці”.

Здебільшого, на першому місці у жінок їх діти, батьки, подруги, а вже десь потім чоловіки. Звичайно, вголос про це ніхто не говорить, але на рівні почуттів це можна відчути одразу. Тільки потім не варто дивувати тому, що після від’їзду дітей ваш шлюб буде стрімко руйнуватися. Чому так відбувається?

Коли ви забуваєте про свого чоловіка, він просто перестає сприймати вас як свою жінку. А як він це робитиме, якщо ви більше не приділяєте йому уваги та не даруєте свою ніжність. Для нього ви мама його дітей, прибиральниця та кухарка, але більше не жінка. Хіба ж це нормально?

В будь-якому випадку, на першому місці завжди має бути ваш чоловік. Ваш шлюб – це основа вашої родини. Покажіть своїм дітям приклад ідеальних стосунків й у майбутньому, вони будуть будувати таку ж родину. 

Пошепки

Якщо вам важко поставити на перше місце свого чоловіка, згадайте як ніжно ви ставитеся до свого пса. Ви завжди його гладите та частуєте чимось смачненьким. Чому ж ви не можете настільки гарно ставитися до свого чоловіка? Просто зустрічайте його з роботи, влаштовуйте побачення та проявляйте свою ніжність. 

Ваша спальня повинна бути вашим особистим простором, без дітей. Не робіть їх центром свого Всесвіту. Згадайте як добре ви могли проводити час лише з вашим чоловіком. Немає нічого поганого у тому, аби взагалі відправити дітей до бабусі й провести вихідні лише вдвох. Не дайте чоловікові забути про те, що ви жінка, а не лише мати його дітей. 

Зробіть усе так, аби після того, як діти стануть дорослими вам все ще було про що поговорити зі своїм чоловіком. Плануйте якісь спільні заняття та подорожі й робіть це протягом усіх років вашого шлюбу, а не лише тоді, коли настане кінець. Любіть один одного й завжди ставте на перше місце свої стосунки!

Хто на першому місці у вашому житті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector