Секрети вирощування великого урожаю моркви, від досвідчених дачників

Щоб мати гарний урожай моркви, необхідно знати ці хитрощі.

Про вирощування моркви написано не мало статей і наведена ще більша кількість коментарів, де городники діляться своїм успішним досвідом вирощування цього незамінного овочу. Для вас ми зібрали основні поради, які стануть незамінними у цій справі.  

Місце для морквини

Вона любить сонячні відкриті місця. Тінь не для моркви. Добре росте після томатів, огірків, капусти, цибулі, гороху, картоплі. Не любить рости після петрушки, щавлю.

Терміни посіву

Не садіть моркву ранньою весною – насіння пролежить у холодній землі та довго не буде сходити. Оптимальна температура є у квітні, коли  вдень бажано + 15 ° С, а грунт прогрітий до + 7-8 ° С тепла. 

Основні поради:

1. Ніколи не садіть сухе насіння в грунт. Перед цим його необхідно замочити в теплій воді, міняючи її 2 рази в день. Так продовжувати три дні, а потім підсушити, викинувши на сито.

Пошепки

2. Не можна висаджувати насіння в землю, удобрену свіжим гноєм. Це може призвести до того, що нижня частина коренеплоду почне відмирати. 

3. Головне навесні – це розпушування і проріджування моркви. Не потрібно відкладати цю процедуру.

Головне правило перед посівом:

За 10 днів до посіву помістіть насіння моркви в мішечок та прив’яжіть його до кінця лопати. Після цього закопайте у вологу землю. Після закінчення зазначеного строку насіння відкопуємо. До цього часу воно буде набряклим, великим і, практично, пророслим.

Висипаємо його в посудину та присипаємо крохмалем. Поливаємо грядку та приступаємо до посіву. Занадто густо сіяти не потрібно, при проріджуванні можуть пошкодитися сусідні корінці. Добре дотримати відстань в один-два сантиметри.

Які секрети вирощування моркви знаєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector