Секрети зберігання огірків, щоб довгий час залишалися свіжими

Дуже часто люди помиляються,  упаковуючи огірки в целофан без доступу повітря, думаючи, що це допоможе довше зберегти плоди. Однак таким  чином вони пролежать близько 2-3 днів, а потім почнуть псуватися. 

Що робити, щоб огірки якнайдовше залишалися свіжими?

Ні в якому разі не мийте овочі перед тим як поставити їх у холодильник, оскільки тоді огірки швидко зіпсуються. Для того, аби вони на довго збереглися помістіть в поліетиленовий пакет та накрийте вологою марлею. Пакет залиште відкритим – тоді огірки зберігатимуться свіжими близько 10 днів. 

Також можна обгорнути кожен огірок паперовою серветкою та запхати їх в пакет, тоді плоди зможуть довше простояти.

Пошепки

Другий спосіб: зберігати огірки у воді. Для цього налийте в миску холодну воду (так щоб вона на 1-2 см покривала овочі), помістіть огірки хвостиками вниз і поставте в холодильник. Однак важливо цю воду щодня змінювати. Таким чином овочі можуть простояти – 3-4 тижні. Яким чином, запитаєте ви? Все просто! Огірки втрачатимуть вологу, проте зможуть компенсувати її нестачу, вбираючи рідину з миски.

Ще один спосіб: огірки ретельно помийте та залиште сушитися.. Після того, як овочі підсохли, помастіть яєчним білком. Відповідно на шкірці з’явиться плівка, яка перешкоджатиме випаровуванню вологи.

Яким способом користуєтесь ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector