Сестра – це більше, ніж просто подруга, вона – частинка нашого серця

Як прекрасно мати сестру! Адже з нею існує  постійний невидимий зв’язок, попри те, що між нами можуть бути кілометри відстані. Для мене сестра – це не просто сім’я, родина, це не подруга, а щось значно більше. Такі стосунки важко описати словами, адже вони виходять далеко за межі родини. 

На цьому світі є лише одна людина, яка знає мене краще, ніж матір – це сестра. Разом з нею у нас пройшло дитинство, юність, ми проживали разом моменти радості, горя, постійно конкурували між собою, любили один одного, але так не хотіли ділитися дрібницями, змагалися за батьківську любов, інколи доходило до бійок, які, звичайно, закінчувалися примиренням. Зараз так смішно про це все згадувати.

Сестра з дитинства з тобою по одну сторону барикад, якими б тісними не були стосунки з батьками, сестра розуміє ситуацію краще, вона  з тобою в однакових соціальних умовах. І хоча між нами були суперечки, ми розуміли, що разом – ми сила, коли в житті траплялися складні ситуації, ми ставали настільки близькими, наскільки це можна уявити.

Це більше ніж просто якісь інтимні, біологічні чи емоційні зв’язки. Мати сестру – це велике щастя, тому плекайте та бережіть одна одну.

Часто в житті трапляється таке, що сестри конфліктують, припиняють спілкування – наше життя надто жорстоке і в бурі емоцій ми можемо втратити те, що найбільш цінне. Через образи та суперечки виникає непорозуміння, яке руйнує такі важливі стосунки. Правда, це не змінює того, що про сестру ми продовжуємо думати щодня. Нам цікаво, як вона живе зараз, чи все у неї добре.

Сестри можуть не спілкуватися роками, але постійно переживати один за одного. Сестра, де б вона не була, кинеться з головою на допомогу і не важливо, що з вами було до цього. 

Телефонний дзвінок, декілька жартів та довгі розмови про минуле – і ніби не було всіх тих сварок та образ. І все відновлюється, стає так, як було колись. Це не дивно, адже навіть найсильніша образа не може розірвати нитку зв’язку між сестрами. Якою б тонкою чи натягнутою вона б не була, ця нитка залишається міцною.

Існують бунтівні та реакційні типи стосунків між сестрами, вони полягають у тому, що кожна з сестер має свій власний персональний простір, право на голос та на вибір чогось кращого для себе. Інші сестри, навпаки, це океан спокою та порозуміння, саме ці стосунки створюють комфортну атмосферу. Завдяки їхній підтримці, ви зможете відчути, що вас вислухають і зрозуміють в складний час.

Брати й сестри взагалі не схожі між собою, вони не є копією батьків й часто мають різні цілі в житті та захоплення. 

В цьому і полягає цінність такого  зв’язку. Адже вони чудово доповнюють один одного, хіба ви самі не помічали, що в батьків надзвичайно рідко народжуються діти зі схожим характером. Вони знаходять один в одному те, чого не вистачає і разом створюють неймовірний симбіоз.

Спорідненість між сестрами надихає, дає сили рухатися далі, любити себе та інших навколо. На жаль, інколи розуміння цього приходить з віком. Дехто думає, що чоловік, найкраща подруга, партнер зможуть замінити ці стосунки, але вони глибоко помиляються. Звичайно, ви можете побудувати чудові стосунки з коханою людиною, але вони ніколи не будуть схожі на відносини зі сестрою. Вони не обов’язково будуть гіршими, але роки проходять, і ніхто вам не скаже такої правди, як сестра. Ви завжди можете розраховувати на неї, адже вона не стане обманювати чи недоговорювати правду.

Батьки дають нам життя, виховують і прищеплюють нам любов. Але найкращий подарунок, який вони можуть зробити - це брат або сестра!

Не залишайтеся в поганих стосунках з сестрою, адже у цьому світі немає ріднішої людини. Любіть один одного, підтримуйте, забудьте про образи та суперечки, і ви зрозумієте, яким скарбом володієте!

Які у вас стосунки з сестрою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector